На турнірі з бадмінтону трускавчани вибороли 17 призових місць

24.12.2019 | Filed under: Новини

21-22 грудня 2019 р. у Львові на дитячому турнірі з бадмінтону «Команчерики» (до дня св. Миколая) взяли участь 80 юних спортсменів 10-12 років з Ужгорода, Трускавця, Мостиськ та Львова.

Трускавець представляла команда вихованців дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» (тренер Юрій Бєлов), які вибороли 17 призових місць: Кас’яненко Ярослав (І, І), Кулик Влад (ІІІ), Кропивницька Анна (І, ІІ), Черемісін Віктор (І), Федів Марія (ІІ, ІІ), Мельникович Назар (І, ІІІ), Жеплінська Віолетта (ІІ, ІІІ), Спариняк Вероніка (ІІ), Спариняк Софія (ІІІ), Семенюк Влад (ІІІ), Федів Василь (ІІІ , Федан Ярослав (ІІІ).

Всі учасники турніру достойно змагались, показали гарний рівень підготовки та отримали солодкі подарунки від св. Миколая.

Виїзд на змагання відбувся за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви