На виїзному засіданні Колегії облдержадміністрації обговорені шляхи вирішення проблемних питань міста Борислава

02.10.2013 | Filed under: Публікації

1 жовтня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Богдана Матолича, відбулося виїзне засідання Колегії обласної державної адміністрації у м. Борислав.

Ключовим питанням, яке було заслухано та обговорено під час засідання – шляхи вирішення проблемних питань міста Бориславським міськвиконкомом.

За словами Бориславського міського голови Володимира Фірмана, у січні–серпні 2013 року порівняно з відповідним періодом 2012 року зросли обсяги реалізації промислової продукції, місто займає друге місце серед міст обласного значення по уведенню житла, транспортна сфера забезпечує попит на транспортні перевезення пасажирів та вантажу, на 0,6% зросли обсяги прямих іноземних інвестицій, продовжує динамічно зростати товарооборот, реалізовані заходи у соціальній сфері, зростає середньомісячна заробітна плата.

Разом з тим, як було зазначено під час обговорення цього питання, тривалий час не працює низка потужних промислових підприємств-наповнювачів місцевого бюджету, що є однією з причин невиконання завдань з його наповнення, повільно освоюються кошти субвенції для реалізації інвестиційних проектів, не зростають обсяги будівництва та зовнішньоекономічної діяльності, збитково працює житлово-комунальне господарство, за чисельністю безробітних місто випереджує усі міста обласного значення, незадовільною залишається екологічна ситуація.

Заслухавши та обговоривши інформацію про шляхи вирішення проблемних питань міста Бориславським міськвиконкомом, Колегія обласної державної адміністрації відзначила, що міськвиконком в цілому забезпечує координацію робіт і спрямовує зусилля структурних підрозділів виконкому на виконання програмних завдань та заходів щодо досягнення комплексного розвитку території, позитивної динаміки роботи усіх сфер економіки.

Відтак, з метою подолання негативних процесів в економічній та соціальній сферах міста Борислава та досягнення позитивної динаміки розвитку, перший заступник голови ОДА Богдан Матолич дав доручення Бориславському міському голові Володимиру Фірману провести детальний аналіз виконання завдань Програми соціально-економічного і культурного розвитку м. Борислава на 2011-2013 рок та визначити чинники, які стримують розвиток міста, а також розробити заходи, які покласти в основу Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Борислава на 2014 рік з макроекономічними показниками на 2015-2016 роки.

Також було дане доручення вжити невідкладних заходів щодо збалансування міського бюджету, впорядкувати видатки та мережу бюджетних установ, домогтися економії під час використання бюджетних коштів. Забезпечити своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ міста; забезпечити освоєння у повному обсязі коштів субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, співфінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів і введення в дію пускових об’єктів.

Прес-служба Львівської обласної державної адміністрації

(Переглядів 121 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви