На Закарпатті московські кривославні розпочали терор проти Української Православної Церкви Київського патріархату

26.06.2011 | Filed under: Некатегоризовано


Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” звертається до начальника Тячівського районного відділення УМВС України Михайла Немеша із вимогою розслідувати факти морального терору щодо громади Київського патріархату у місті Тячів, погрози щодо замахів на життя та здоров’я українського священика з боку представників московського православ’я.

У Тячеві священику Української Православної Церкви Київського патріархату отцю Андрію та вірним представники Московського патріархату погрожують розправою та підпалом церкви. Як повідомив священик УПЦ Київського патріархату о. Андрій (Монич), починаючи з Водохреща, на нього, його сім’ю та вірних здійснюється психологічний тиск.

“УПЦ Київського патріархату зводить першу церкву в місті Тячеві. Нещодавно ми домурували стіни храму та поклали дах, а поки триває будівництво, ми провадимо Богослужіння у каплиці. Починаючи зі свята Водохреща, коли всі конфесії освячували воду, московський священик Іван Бонич та його миряни УПЦ МП розпочали викрикувати до нас “Забирайтеся геть! Це наша територія!” та ображати лайливими словами. Відтоді мені постійно телефонують невідомі з погрозами підпалити каплицю, розправитися зі мною та моєю сім’єю. До того ж, вже три дні поспіль в моєму автомобілі пробивають колеса”, – повідомив о. Андрій.

Закарпатська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” виступає проти нападу Московського патріархату на вірян УПЦ КП та закликає громаду підтримати священиків у боротьбі за українську церкву.

“З приходом до влади режиму Януковича відбувається тотальний наступ на українську церкву з боку УПЦ Московського патріархату. Ці події не оминули і Закарпаття. Тут московські попи вдаються до кримінальних засобів супроти священиків та вірних інших конфесій заради збереження монополії на духовний простір.

Московський патріархат міцно вчепився в закарпатську землю: у деяких селах вони мають аж по 6 церков. Яскравим прикладом протиборства є ситуація, що склалася навколо будівництва українського храму у Тячеві. Це перша церква Київського патріархату в місті і всього-на-всього друга – в Тячівському районі. Складається враження, що московські попи бояться втратити українців, які, маючи можливість вибору, ходитимуть до справжньої української православної церкви з центром у Києві, а не в Москві.

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” застерігає представників Московського патріархату: Закарпатська “Свобода” усіма методами підтримуватиме УПЦ Київського Патріархату в боротьбі за церкву. Націоналісти закликають усю національно-свідому спільноту Закарпаття не лишатися осторонь цієї проблеми. Також “Свобода” звертається до правоохоронних органів із вимогою розслідувати факти терору щодо громади Київського патріархату, погроз щодо замахів на життя та здоров’я українського священика з боку представників московського православ’я”, – заявив голова Тячівської районної організації ВО “Свобода” Володимир Гапун.

(Переглядів 243 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви