«Нафтуся-2016»: трускавчани – серед переможців!

21.11.2016 | Filed under: Новини

З 17 по 18 листопада 2016 р. у плавальному басейні Трускавецького ДЮСК «Спортовець»  проводився традиційний Всеукраїнський юнацький турнір з плавання «НАФТУСЯ-2016» з участю 12 команд: Долинська ДЮСШ, Дрогобицька ДЮСШ, ДЮСШ №2 м. Червоноград, ДЮСШ №25 м. Київ, ПрАТ «Наука-спорт» м. Київ, КДЮСШ №1 м. Тернопіль, КДЮСШ №2 м. Тернопіль, ДЮСШ №3 м. Рівне, СК «Титан» м. Чернівці, СК «Дельфін» м. Львів, СК «Євроспорт» м. Львів, ДЮСК «Спортовець»  м. Трускавець.

Організатори турніру – Трускавецький дитячо-юнацький спортивний клуб «Спортовець» та Львівська обласна федерація морських багатоборств і акватлону (голова ЛОФМБТА  Андрій Жгута). Безпосереднім проведенням змагань займалась суддівська бригада з числа тренерів Трускавецького «Спортовця» (головний суддя – Олег Кирчей).

На урочистому відкритті змагань учасників турніру вітали завідувач відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради  Роман Коваль та директор ДЮСК «Спортовець»  Любомир Мацькович.

Переможцями та призерами традиційного турніру стали вихованці відділення плавання Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець»  у наступних видах програми:

– Вітєбський Артур – 100 к/пл. – І місце, 50 в/с – І місце, 50 н/с – І місце;

– Манюк Олена – 100 н/с – І місце, 50 н/с – ІІІ місце;

– Ящишин Ангеліна – 100 бат – ІІІ місце;

– Фендик Володимир -100 бат – ІІ місце, 50 бат – І місце;

– Ліхтаревський Владислав           50 брас – ІІ місце.

Усі команди, що приїхали на турнір з плавання, отримали від організаторів змагань торти з написом «НАФТУСЯ-2016».  Призери та переможці турніру були нагороджені грамотами і медалями Трускавецького ДЮСК «Спортовець»  та Львівської обласної федерації морських багатоборств і акватлону.

Ігор Гургула, заступник директора ДЮСК «Спортовець» з навчально-виховної роботи

(Переглядів 133 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви