Народні збори України мають на меті змусити владу стати обличчям до народу на усіх рівнях

22.03.2016 | Filed under: Публікації

У неділю, 20 березня, у місті Котермака відбулася презентація щодо створення Народних зборів міста Дрогобича та Дрогобицького району. На зборах були присутні Голова Вищої Ради Народних зборів, генерал армії України Микола Маломуж, керівник центрального штабу Народних зборів України Василь Шевченко, голова Всеукраїнської громадської організації “Народний антикорупційний нагляд” Роман Кутний, члени Вищої Ради Народних зборів України Олександр Давиденко та Петро Зінченко, член ради Народних зборів Львівської області, активний учасник АТО Андрій Деобальд, колишній правоохоронець, полковник у відставці Михайло Ваврин, соціально-активна громадськість Дрогобича та Дрогобицького району, представники ЗМІ.

Розпочалося відкриття зборів з виступу голови громадської організації Народних зборів м. Дрогобича, правника Світлани Ловінської. У своєму виступі п. Світлана акцентувала увагу на тому, що Україна сьогодні переживає нелегкі часи. Загинули люди на Майдані, які увійшли до лав Небесної сотні, пролилася кров захисників вітчизни на сході України в зоні АТО. І можливим порятунком у такій загрозливій ситуації, на думку голови Народних зборів, є повернення влади обличчям до народу. На усіх рівнях.

– Саме тому велика група державних і громадських діячів України разом з громадськими активістами започаткували роботу Народних зборів України, як форму реалізації справжнього прямого народовладдя (відповідно до ст. 5 Конституції України) задля глибоких прогресивних змін у суспільстві, кращого життя наших дітей, онуків та гідної старості сьогоднішніх поколінь, – резюмувала Світлана Ловінська.

Згодом слово було надане голові Народних зборів Дрогобицького району, правникові Богдану Волощуку. Під час виступу перед громадськістю п. Богдан з болем відзначив, що низький соціально-економічний рівень та цинізм правлячої верхівки влади привели до масових самогубств людей пенсійного віку.

– Тільки в нашому регіоні, – відзначив п. Богдан, – дві особи пенсійного віку вчинили суїцид. А все через неплатоспроможність оплатити комунальні послуги. За те, аби придбати на мізерну пенсію ліки, чи продукти, й мови не може бути!

Приголомшений такою невтішною новиною Голова Вищої Ради Народних зборів України, відомий державний громадсько-політичний діяч, генерал армії України Микола Маломуж, котрий взяв слово для виступу, зазначив, що народ, завдяки непрозорій та кримінальній приватизації, сьогодні позбавлений власності, землі, роботи та людської гідності. Неконституційні і тіньові дії влади, недосконале законодавство, несправедливе правосуддя, аморальна виборча система, яка не допускає народ до справжнього народовладдя, квотне формування органів виконавчої і судової влади – все це призводить до зростання клановості, тотальної корупції та кумівства. І поінформував громадськість про те, що 17 жовтня минулого року в Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневому палаці у Києві) відбулися Перші Народні збори України, на яких були присутні представники громад та Всеукраїнських громадських об’єднань з усіх регіонів України.

– Народні збори України є вищим народним органом України, який об’єднує на засадах демократії, законності, гуманності, рівності, перед Законом всіх громадян України. У соїй діяльності Народні збори керуються Конституцією України та волею народу України.. – Відзначив Микола Маломуж.

На запитання ЗМІ та громадськості щодо програмних засад Народних зборів України п. Микола повідомив, що внесення змін до Конституції України передбачає чіткий пріоритет людини, реальну владу громадян і громад, гарантування основних цінностей – життя, безпека, здоров’я, роботи, соціального захисту, збереження сім’ї, культури і моралі. Народ України стає найвищим суб’єктом влади через Всенародні збори.

Присутніх у залі цікавила позиція організації щодо боротьби з корупцією. На що п. Микола відповів: “Основна передумова проведення кардинальних змін, оскільки в даний час корупція в усіх структурах влади, Збройних силах, правоохоронних органах і навіть в зоні АТО, практично знецінює всі завоювання людей, робить їх рабами системи, олігархів, кримінальних авторитетів. Планується створення Національного бюро розслідувань, яке буде єдиним центром боротьби з організованою злочинністю та корупцією і розслідування тяжких злочинів у вищих ешелонах влади. В програмі дій необхідно забезпечити, щоб всі державні службовці та правоохоронці були законодавчо і на практиці відділені від бізнесу. Президент, урядовці, депутати всіх рівнів будуть під обов’язковим контролем громад, ЗМІ та терміново відправлятимуться у відставку при невиконанні своїх обов’язків у будь-який період каденції. Основою діяльності щодо протидії корупції стане народний контроль, прозорі дії влади, спрощення всіх бюрократичних процедур і їх відміна, тотальна перевірка і заміна кадрів в системі влади, правоохоронних структурах, глибоке моральне і культурне виховання людей для формування “антикорупційного імунітету”.

Передумовою Презентації щодо створення Народних зборів міста Дрогобича та Дрогобицького району стало те, що 5-о березня поточного року у Дрогобичі відбулися установчі Народні збори, під час яких головою Народних зборів міста Дрогобича було обрано адвоката, члена Львівської обласної колегії адвокатів Світлану Ловінську. Головою Народних зборів Дрогобицького району обрали адвоката Богдана Волощука (Львівська обласна колегія адвокатів).

– Ми закликаємо усіх небайдужих мешканців Дрогобиччини приєднатися до лав Народних зборів міста та району, аби усім разом приступити до форматування суспільства, де політики мають бути на службі у людей, а не навпаки. – Запрошують соціально-свідому громадськість Дрогобиччини Світлана Ловінська та Богдан Волощук.

Контактні телефони:

– адвокат Ловінська Світлана Степанівна – 0985869175, адвокатський офіс Майдан Шевченка, 1 (готель “Тустань);

– адвокат Волощук Богдан Іванович – 0973295787, адвокатський офіс Майдан Шевченка, 1 (готель “Тустань).

Вікторія Лишик, член НСЖУ, фото Юрія Федчака,

відео можна переглянути на сайті ЛайфІнфо

(Переглядів 256 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви