«Наше місто» береться за боржників не з тієї сторони

26.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Одним з питань, яке неоднозначно сприйняли члени міськвиконкому на засіданні 26 травня, були методи боротьби з заборгованістю в КП «Наше місто», які представили на розгляд виконавчого комітету керівник підприємства Юрій Алієв та юрист КП Артур Дикий. Зокрема, з обуренням було сприйнято Ольгою Слободян та іншими членами виконкому пропозиції не видавати довідки про склад сім’ї тим, у кого є заборгованість по оплаті комунальних послуг. Начальник юридичного відділу ТМР Наталія Потічна назвала такі пропозиції порушенням прав людини, в чому ми з нею абсолютно згідні. Все ж виконком ряд пропозицій від комунальників затвердив, зокрема щодо неможливості вчинення жодних дій з помешканнями юридично (в тому числі і продаж та обмін), якщо заборгованість існує, а міський голова Лев Грицак дав особисте доручення пп. Алієву та Дикому більше уваги приділяти роз’яснювальній роботі з мешканцями через ЗМІ, а не партизанськими методами.

Приводом до дискусії послужив і той факт, що жителька будинку 76 на Стебницькій (ОСББ «Здоров’я») програла суд, в якому домагалася визнання дій посадових осіб ОСББ не правочинними саме через невидачу довідки про склад сім’ї, але рішення стосується тільки того, що ОСББ взагалі такі довідки видавати не вправі.

Власна інформація (підготував В. Ключак)

(Переглядів 11 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви