Наше завдання – не змарнувати останній дарунок Новітніх Героїв України

08.10.2014 | Filed under: Акценти, Новини

Як повідомлялося раніше, народний депутат України Роман Ілик звернувся із депутатським зверненням до Президента України, міністра оборони, військового прокурора України щодо факту несвоєчасного інформування службовими особами родини нашого краянина Дмитра Лесешака, який загинув на Луганщині, віддавши своє життя за кращу долю нашої Держави.

Генпрокуратура розглянула звернення народного депутата України, взяла це питання на контроль і доручила військовому прокурору Південного регіону детально вивчити усі обставини цієї справи – щодо несвоєчасного інформування родичів про загибель сина, – про це йдеться у відповіді заступника генпрокурора України А.Матіоса на депутатське звернення Романа Ілика.

«Випадки, коли рідні шукають свого сина, брата, родича, який загинув як герой і його тіло кілька тижнів перебуває в морзі – неприпустимі. Безвідповідальності має настати край. Завдання кожного із нас зберегти мир на рідній землі. Поряд з тим, завдання кожного чиновника чітко дотримуватись правил: щоб такі випадки більше не мали місця. Генеральна прокуратура України взяла розгляд справи під жорсткий контроль. Як народний депутат України, також пильнуватиму за ходом розслідування. Наше завдання – зробити так, щоб подвиг героїв не був змарнованим, щоб нарешті панував порядок і кожен відповідав за бездіяльність. За халатність в тому числі», – зазначає народний депутат України Роман Ілик.

Нагадаємо, 20 серпня 2014 року поблизу села Георгіївка Луганської області трагічно загинув учасник АТО, який ніс службу у складі 3-ого батальйону 24-ої бригади 8-ої роти – мешканець села Рихтичі Дрогобицького району Львівської області Лесешак Дмитро Васильович. 22 серпня 2014 року загиблий був доставлений в морг у м. Харків, вул. Дмитрівська, 14. Сім’ю військовослужбовця про його загибель поінформовано не було. Через власні джерела, завдяки надзусиллям родина дізнались про смерть хлопця тільки 13 вересня 2014 року. Депутатське звернення Романа Ілика на ім’я Президента України Петра Порошенка, міністра оборони України В.Гелетея та заступника Генерального прокурора України-Головного військового прокурора А.Матіоса скеровано 15 вересня.

Поховали військовослужбовця 16 вересня у рідному селі.

Прес-служба народного депутата України Романа Ілика

(Переглядів 57 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Актуальні афіші
  03.10.2019 | 16:52

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері” (0)Для любителів риболовлі (0)

 • День туризму у Трускавці (афіша)
  23.09.2019 | 17:11

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері” (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви