Наступного тижня обговорять стан розробки та перспективи збільшення видобутку вуглеводнів на Орівсько-Уличнянському нафтогазовому родовищі

20.12.2018 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Львівської ОДА, у четвер, 27 грудня, в селі Грабовець Стрийського району департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації в межах проекту «ІПВГ – (ініціативи прозорості видобувних галузей): регіональний рівень» проведе нараду щодо стану розробки та перспективи збільшення видобутку вуглеводнів на Орівсько-Уличнянському нафтогазовому родовищі.

До участі в заході запрошують представників Стрийської, Дрогобицької та Сколівської райдержадміністрацій, голів Грабовецької ОТГ, Орівської, Доброгостівської, Верхньостинавської, Уличненської сільських рад та представників видобувного підприємства НГВУ «Бориславнафтогаз». Захід розпочнеться о 12.00 за адресою: Стрийський район, с. Грабовець, вул. Лопатинського, 121.

Метою проекту ІПВГ є створення інструментів для прозорого управління видобутком й виробництвом вуглеводневих ресурсів на місцевому рівні та налагодження продуктивної співпраці між трьома сторонами ініціативи: органами державної влади і місцевого самоврядування, суспільством та видобувними компаніями в Львівській області.

(Переглядів 84 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви