Наталія Петрицин: «На нинішній день кількість бродячих собак збільшилась»

13.06.2010 | Filed under: інтерв’ю

У Стебнику почастішали випадки, коли собаки кусають людей. Що трапилося? Коли, нарешті, запрацює притулок для нещасних тварин, яких покинули господарі? Про це ми розмовляємо з Наталією Петрицин, президентом Товариства захисту тварин.

– Свого часу Роман Калапач обіцяв, що створить притулок для бродячих псів. Як зараз вирішується це питання?

– Це питання взагалі ніяк не вирішується. На нинішній день кількість бродячих собак збільшилась. Ми займались раніше стерилізацією, зараз наші можливості обмежені, і тому кількість бродячих собак збільшилась. Ми мали для цього нежитлове приміщення, зробили чимало доброго. Тепер це приміщення розвалили, покрали все, поруйнували. Ми вже там нічого не можемо зробити.

– Але ж це питання вирішувалось на сесії Стебницької міської ради.

– Вирішувалося питання про те, щоби нам дали хоча би приміщення під офіс, щоб вели документальну роботу, зверталися в Борислав, Дрогобич, Трускавець, до міських рад, аби нам допомогли. Якщо у нас нема землі, то, може, щось знайдеться на їхній території. Але ще ніяких грошей не було передбачено в бюджеті на ці цілі, так що нам нічого не могли пообіцяти.

– Свого часу йшла мова про виділення земельної ділянки для притулку собак у Стебнику. Що з того вийшло?

– Це питання розглядали на засіданні однієї з депутатських комісій. Нам сказали, що землі нема, також нема для нас приміщення.

– Отже, всі обіцянки міського голови і депутатів залишилися цяцянками?

– Можна сказати, що так. Люди звертаються до нас зі скаргами на те, що їх покусали собаки. Знаєте, що в міській раді роблять? Якщо когось покусала собака, вони скеровують людей до нас, кажуть, що, мовляв, є така організація, яка займається цими питаннями. Як ми можемо цим займатись, якщо ми не маєм де цим займатись? За які кошти? Ніхто нам нічого не виділяє. Люди розпускають чутки, що буцімто нам виділяють кошти, і ми повинні займатися цим. Раніше нам трошки грошей давали самі стебничани. Тепер криза, багато хто сам не може прожити. То хто буде займатися собаками?

– У Трускавці нещодавно прийняли рішення зробити притулок для собак.

– В Трускавці давно крутять рекламний ролик по телебаченню, а також дали повідомлення в засоби масової інформації, буцімто там є притулок. Можу вам сказати, що в Трускавці жодного притулку немає, там не виділено під це земельної ділянки. Члени нашого Товариства Котормус і Ємельянов виїжджали на цю земельну ділянку, але це є приватна власність, там людина, може, має якісь свої плани та інтереси. Скажу більше. Минулого року на сесії Трускавецької міської ради Юрій Алієв, керівник комунального підприємства «Наше місто», сказав, що на курорті не буде притулку для бродячих собак, їм цього не потрібно.

– Ширяться чутки, що деякі члени Товариства вийшли з нього.

– Це неправда. Всі працюють.

Анатолій Власюк, газета «Воля громади»

(Переглядів 66 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви