Не одружуйтесь за кордоном

11.04.2011 | Filed under: Новини

За І квартал 2011 року у Львівській області зареєстровано 6 випадків суїциду, з них 4 самогубства здійснили так звані діти – соціальні сироти, чиї батьки перебувають за кордоном. Із цих чотирьох дітей троє виховувалися матерями-одиночками, які виїхали за кордон і там одружилися. Діти відчули свою непотрібність і покінчили з життям. За весь минулий 2010 рік в області було 8 самогубств. Дану інформацію на понеділковій нараді 11 квітня в трускавецькій мерії озвучила начальник Служби у справах дітей Леся Дребот за результатами своєї участі в засіданні Координаційної ради при ЛОДА, яка відбулася 8 квітня за участю заступника губернатора.

А 6 квітня в Пустомитах народила 12-річна школярка, причому дитину, яку витягли із живота молодої мами кесаревим способом, мали намір продати.

(Переглядів 25 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви