Не ставаймо на ті ж граблі!

12.03.2019 | Filed under: Публікації

Січень 2010 року. Президентські вибори. Трускавець. Міський осередок Партії регіонів налічує заледве кілька десятків маловідомих осіб, ця партія не представлена в міській раді. Здавалося б, проукраїнське місто і вибір має бути проукраїнський.

Але який результат показує Трускавець? В другому турі президентських виборів Трускавець дає майже 10% підтримки Януковичу. Десять відсотків! Кожен десятий з тих, хто прийшов 7 лютого 2010 року на виборчі дільниці у Трускавці, проголосував за Януковича. І хоча Юлія Тимошенко набрала тоді 85,65% голосів трускавчан, але за Януковича проголосувало 1 128 трускавецьких виборців. Проти всіх – 571 голос (4,83%).

А потім пам’ятаємо що було і як було. Ґвалтування Конституції, спроби нав’язати російську мову як другу державну, узурпація влади, уряд Азірова. А ще ув’язнення Юлії Тимошенко як головного політичного опонента, згортання прав та свобод, відмова від європейського курсу та братання з Путіним. Завершилася президентура Януковича Революцією Гідності, розстрілами Небесної Сотні, втечею зека і московською окупацією частини української території.

Україна досі платить страшну ціну за помилку 2010 року. Уявімо собі, яке поважне місце в спільноті європейських держав посідала б Україна, якби тоді, дев`ять років тому, до влади прийшла Юлія Тимошенко. Можливо, тоді б до нас на заробітки їхали поляки, румуни та чехи, а не ми до них. Можливо, Україна вже була б у зоні євровалюти, або ж гривня стояла б міцно нарівні з доларом, фунтом стерлінгом чи єною. Але ми перекреслили це майбутнє, обравши зека.

На жаль, у Трускавці за Януковича голосували не лише залишки комуністів чи прихильники «русского міра». Голосували за нього і люто агітували проти Юлії Тимошенко так звані «ура-патріоти». Вони представляли нібито українські партії, хизувалися вишитими сорочками, вивішували на празники жовто-блакитні знамена на балконах чи стінах будинків, але в той же час зготували Україні війну і зубожіння. Їхній голос проти Юлії Тимошенко в 2010 році став подарунком Путіну. Їхня жовч та заклик голосувати проти всіх у другому турі президентських виборів відбилася страшною бідою, смертю тисяч в теперішній українсько-московській війні.

Не лише Трускавець недодав голосів Юлії Володимирівні. В сусідньому Дрогобичі тодішній мер Микола Гук відверто визнав, що буде голосувати проти всіх. На сайті «Трускавецький вісник» так пише про це: «Дрогобицький міський голова Микола Петрович Гук не підтримав ініціативу дрогобицьких депутатів підтримати в другому турі президентських виборів єдиного кандидата від демократичних сил Юлію Тимошенко. Він теж відмовився підтримати звернення, яке депутати ДМР прийняли і без нього. «Я підтримую Ющенка і буду голосувати проти всіх», – сказав п. Гук. Йому напевно приємніше буде бачити на посту Президента України Віктора Януковича…» (http://protruskavets.org.ua/news/010_10_7.html).

Зараз, через дев`ять років після цих фатальних виборів Україна знову може стати на ті ж граблі. З однієї сторони, є Юлія Тимошенко, котра пройшла Качанівську колонію і була головним ворогом для Януковича. З другої сторони, є колишній соратник Януковича, співзасновник Партії регіонів і міністр економіки в уряді Азарова. Є ще клоуни і клони-однофамільці, олігархи і недобитки з Партії регіонів, є і підставні качки, тобто технічні кандидати.

Народе український, маєш їх аж 39. Шановні трускавчани, це не вибори, це Великий Вибір. Від всіх нас залежить, чи станемо на граблі 2010 року і оберемо, а потім жалкуватимемо, каятимемося і проливатиметься кров наших дітей та онуків, а чи помолимося і поставимо галочку у виборчому бюлетені на властивому місці.

Володимир Ключак

(Переглядів 96 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви