Кожен голос за «Батьківщину» – це голос за зниження тарифів

17.07.2019 | Filed under: Публікації

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив в силі рішення Окружного адміністративного суду за позовом Юлії Тимошенко до Кабінету міністрів і “Нафтогазу”, яким визначається порядок формування ціни на природний газ для потреб населення і теплокомуненерго.

Суд підтвердив незаконність постанови Кабінету міністрів №315 від 27 квітня 2016 року.

«Ціна на газ, яка діяла 2,5 роки за постановою КМУ №315, визнана незаконною. Як зазначає юридична спільнота, правові наслідки будуть потужними: теплокомуненерго можуть вимагати перерахунку, споживачі отримали підстави для перерахунку за газ і тепло», – йдеться в повідомленні. Суд відмовив у задоволенні апеляційних скарг Мінекономрозвитку і торгівлі, Кабміну, НКРЕКП, ВАТ “НАК “Нафтогаз України”, Щербань Тамари Миколаївни.

Основним аргументом протиправності постанови для суду стала необґрунтованість і незаконність тарифів на газ. Крім того, суд встановив порушення процедури прийняття зазначеної постанови.

«Президент має врахувати рішення Шостого апеляційного суду про визнання постанов уряду Порошенка-Гройсмана щодо підвищення цін на газ незаконними і накласти на них вето. Це дозволить нарешті знизити тарифи для населення», – зазначила лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

За її словами, це вже друга інстанція про визнання постанов уряду Порошенка-Гройсмана незаконними щодо підвищення цін на газ. «Судді набралися мужності ухвалити це рішення тільки тоді, коли Порошенко пішов в небуття», – наголосила Ю. Тимошенко.

Голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк розповів, що зараз усі громадяни мають право оскаржити незаконність встановлення їм тарифів.

«Після рішення суду кожен отримав право взяти відшкодування за те, що з людей незаконно знімали гроші. Стало очевидним, що 5 років над людьми жорстоко знущались, забираючи мільярди на офшорні рахунки. І це лобіювали Порошенко та його уряд. Коли буде переформатована в Україні влада, то за незаконне ухвалення рішень про підвищення ціни на газ винні відповідатимуть за Кримінальним кодексом перед народом України», – зауважив Михайло Цимбалюк.

Руслан Заєць

(Переглядів 36 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви