Кожен голос за «Батьківщину» – це голос за зниження тарифів

17.07.2019 | Filed under: Публікації

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив в силі рішення Окружного адміністративного суду за позовом Юлії Тимошенко до Кабінету міністрів і “Нафтогазу”, яким визначається порядок формування ціни на природний газ для потреб населення і теплокомуненерго.

Суд підтвердив незаконність постанови Кабінету міністрів №315 від 27 квітня 2016 року.

«Ціна на газ, яка діяла 2,5 роки за постановою КМУ №315, визнана незаконною. Як зазначає юридична спільнота, правові наслідки будуть потужними: теплокомуненерго можуть вимагати перерахунку, споживачі отримали підстави для перерахунку за газ і тепло», – йдеться в повідомленні. Суд відмовив у задоволенні апеляційних скарг Мінекономрозвитку і торгівлі, Кабміну, НКРЕКП, ВАТ “НАК “Нафтогаз України”, Щербань Тамари Миколаївни.

Основним аргументом протиправності постанови для суду стала необґрунтованість і незаконність тарифів на газ. Крім того, суд встановив порушення процедури прийняття зазначеної постанови.

«Президент має врахувати рішення Шостого апеляційного суду про визнання постанов уряду Порошенка-Гройсмана щодо підвищення цін на газ незаконними і накласти на них вето. Це дозволить нарешті знизити тарифи для населення», – зазначила лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

За її словами, це вже друга інстанція про визнання постанов уряду Порошенка-Гройсмана незаконними щодо підвищення цін на газ. «Судді набралися мужності ухвалити це рішення тільки тоді, коли Порошенко пішов в небуття», – наголосила Ю. Тимошенко.

Голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк розповів, що зараз усі громадяни мають право оскаржити незаконність встановлення їм тарифів.

«Після рішення суду кожен отримав право взяти відшкодування за те, що з людей незаконно знімали гроші. Стало очевидним, що 5 років над людьми жорстоко знущались, забираючи мільярди на офшорні рахунки. І це лобіювали Порошенко та його уряд. Коли буде переформатована в Україні влада, то за незаконне ухвалення рішень про підвищення ціни на газ винні відповідатимуть за Кримінальним кодексом перед народом України», – зауважив Михайло Цимбалюк.

Руслан Заєць

(Переглядів 36 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви