Недержавний пенсійний фонд «Покрова»

04.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

1 вересня 2008 року за благословенням Блаженнішого Любомира Гузара Недержавний пенсійний фонд «Покрова » розпочав свою діяльність. Засновником фонду є УГКЦ. Голова ради фонду – о. Василь Копичин. До моменту обрання всі потенційні члени Ради НПФ «Покрова» успішно пройшли навчання в Українському інституті розвитку фондового ринку, склали іспити на право обіймати посади членів ради недержавного пенсійного фонду та отримали кваліфікаційні свідоцтва для осіб, які претендують на обіймання посади члена ради недержавного пенсійного фонду.

Перші кроки діяльності фонду «Покрова», як перші кроки дитини, – довгоочікувані і водночас сповнені переживань та очікувань. Процес створення НПФ «Покрова» не є справою одного дня. Ще 13-14 листопада 2003 року у Львові Синод Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ доручив Економічному відділові Києво-Галицької Митрополії створити недержавний пенсійний фонд. Оскільки Церква виступає засновником фонду, ставить під ним своє ім’я, то майже 4 роки спеціалісти та фахівці з питань недержавного пенсійного забезпечення вивчали питання створення фонду, організації його роботи, аби фонд міг прозоро та надійно працювати.

 У жовтні 2007 року на зустрічі представників УГКЦ та фахівців у галузях економіки та юриспруденції із Блаженнішим Любомиром було прийнято рішення про створення Відкритого недержавного пенсійного фонду «Покрова». Майже рік тривала робота над реєстрацією фонду у державних установах, вибором обслуговуючих компаній на основі тендеру (конкурсу), затвердженням статуту та інвестиційної декларації.

1 вересня 2008 року фонд офіційно розпочав свою діяльність, це було в час світової кризи. Цей період став тестом «на виживання» не однієї фінансової установи.

Станом на 17 лютого 2009 року учасниками фонду стали 177 осіб, чиста вартість активів яких становила 73 080 грн.

Основні показники діяльності НПФ «Покрова» на 30.04.2010: вартість загальних активів – 456 207, вартість чистих активів – 452 830, кількість учасників – 557, загальна сума пенсійних виплат – 22 546.

   Це, за словами Володимира Ульянова, голови Наглядової ради Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів і компанії з управління активами “Всесвіт”, які обслуговують діяльність НПФ “Покрова”, найкращі показники щодо фізичних осіб серед усіх зареєстрованих в Україні недержавних пенсійних фондів.

 Чому люди стають учасниками фонду «Покрова»?

Відповідей на це питання є стільки, скільки є учасників. Причини участі у кожного свої: когось цікавить можливість мати ще одну пенсію додатково до державної, хтось бачить фонд як надійне місце збереження своїх заощаджень, а для декого – це шанс мати гідне життя та заслужений відпочинок на старості.

Що слід знати про фонд «Покрова»

•  Засновником фонду є УГКЦ в особі Блаженнішого Любомира Гузара. НПФ «Покрова» провадить діяльність виключно з метою накопичення пенсійних внесків на користь учасників пенсійного фонду.

•  Фонд не може бути оголошений банкротом.

•  Пенсійні накопичення формуються за рахунок пенсійних внесків та інвестиційного доходу, отриманого в результаті інвестування коштів.

•  Усі кошти, що обліковуються на індивідуальному пенсійному рахунку учасника фонду, є власністю учасника НПФ. Ніхто, крім учасника, не може розпоряджатися цими коштами.

•  Розмір, періодичність та суму внесків Ви визначаєте самостійно. Немає обмежень на мінімальну суму внеску та штрафних санкцій за несвоєчасну або неповну сплату внесків.

•  Користати пенсійними заощадженнями можна із досягненням пенсійного віку (на 10 років швидше або на 10 років пізніше від офіційно визначеного державою пенсійного віку за бажанням учасника) або: 1)виїзд на постійне місце проживання за кордон; 2)при критичному стані здоров’я, 3)інвалідності..

•  Передбачено успадкування.

•  Всі пенсійні внески проплачуються у відділеннях Ощадбанку України без комісії та у погодинному режимі розподіляються по портфелях фонду.

•  Гроші не попадають на баланс обслуговуючих компаній.

•  Додаткову недержавну пенсію можна одержувати поряд з державною. Розмір пенсійних виплат з НПФ визначається виходячи з суми накопичених коштів учасника, яка залежить від розміру пенсійних внесків, терміну їх накопичення та розподіленого інвестиційного доходу.

Як можна стати учасником НПФ «Покрова».:

Для заповнення пенсійного контракту необхідні наступні документи:

1.                копія паспорта;

2.                копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру.

3.                У разі укладання контракту на користь третьої особи: копію паспорта, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру третьої особи, документи, що підтверджують перший ступень споріднення, з підписами власника.

З метою отримання додаткової чи уточнюючої інформації Ви можете звертатися за телефонами:  0-800-503-639 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні) або (044) 207-02-97.

Наталія Копичин

(Переглядів 54 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви