Невідомі поширюють анонімні листівки проти міської влади

17.05.2019 | Filed under: Новини

У Трускавці невідомі масово розповсюджують анонімні листівки, в яких критиці піддаються міський голова Андрій Кульчинський, заступник міського голови Олексій Балицький та 15 депутатів Трускавецької міської ради, котрі 25 квітня проголосували за рішення про входження в ТОВ «Трускавецькі лікувальні води».

Анонімка під назвою «Афера під виглядом благих намірів» в цілому досить об’єктивно аналізує загрози та ризики для міста, проте непокоїть те, що її виготовили в незаконний спосіб, тобто без вказування вихідних даних.

Поряд з роз`яснювальним текстом розповсюджуються також зображення тих депутатів, котрі голосували за сумнівне рішення проти інтересів громади. Біля зображень вказано прізвища депутатів та яку політичну силу вони представляють. Зображення поширюються під назвою «Ці депутати на чолі з міським головою працюють проти громади на користь ПрАТу!».

Є різні версії хто міг би стояти за випуском цих листівок. Але одне зрозуміло стовідсотково – дискредитація діючих депутатів в першу чергу вигідна тим, хто хотів би зайняти їхнє місце на чергових місцевих виборах 2020 року.

(Переглядів 156 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви