Нотатки із Міжнародного економічного форуму в Криниці

09.09.2016 | Filed under: Публікації

6 – 8 вересня 2016 року в мальовничому гірському містечку-курорті Криниця Здруй в Польщі відбувся XVI міжнародний Економічний Форум – один із найважливіших економічних заходів Центрально-Східної Європи. На Форумі відбулась зустріч держав Вишеградської групи. Темою перемовин була підготовка до неформального саміту Європейського Союзу в середині вересня у Братиславі. Також у Криниці відбулась зустріч прем’єр-міністра Польщі Беати Шидло з главою уряду України Володимиром Гройсманом.

У цьогорічному форумі, який пройшов під гаслом “Європа у світлі викликів – об’єднані чи роз’єднані?”, взяли участь понад 3 тис. гостей з Європи, Центральної Азії та США. Упродовж трьох днів відбулось 180 дискусійних панелей, лекцій, презентацій, авторських зустрічей, концертів, виставок, демонстрацій фільмів.

В рамках Форуму Маршалек Сейму Польщі Марек Кухцинський провів дводенну конференцію «Європа Карпат», на яку особисто запросив голову правління ГО «Європейська інтеграція України» Івана Цегенька та мера Трускавця Андрія Кульчинського. Учасники конференції обговорювали теми співпраці у Вишеградській групі, Європи Карпат як геополітичного центру Центрально-Східної Європи та центру регіону між Адріатичним, Балтійським і Чорним морями, досвіду 25-ліття демократії в Центрально-Східній Європі та тему стратегії Карпат.

За ініціативи спікера Сейму Польщі Марека Кухцінського у конференції взяли участь представники національних парламентів, представники центральної влади та експерти з Чехії, Польщі, Словаччини, Угорщини, України, Литви, Латвії, Румунії, Сербії, а також гроно представників самоврядної влади, наукових кіл та неурядових організацій.

Спікер Сейму Польщі Марек Кухцінський зазначив, що в Європі є ряд організацій та інститутів, таких як Шенгенська і Єврозона, у яких діє Вишеградська група. Він наголосив, що Четвірка існує вже 25 років і вона є прикладом дуже доброї співпраці. Спікер нагадав, що держави Групи об’єднує спільна історія.

За словами Кухцінського, важливим є посилення ролі національних парламентів щодо політики Європейського парламенту та Європейської комісії. Спікер висловив думку, що саме парламенти, котрі обираються на демократичних виборах, повинні мати більший вплив на євросоюзне законодавство. Спікер Сейму наголосив, що національні парламенти повинні проявляти більше ініціатив у співпраці з державами з-за меж ЄС, опираючись на принципи суверенітету та солідарності.

Під час завершення конференції Іван Цегенько ще раз подякував особисто Мареку Кухцинському за патронування і підтримку діяльності організації «Європейська інтеграція України» в створення міжнародного туристично-економічного кластеру «Бескиди», а мер Трускавця Андрій Кульчинський подарував Маршалкові картину з видами Трускавця на згадку про недавнє перебування Спікера Сейму Польщі в Трускавці.

Наш кор.

(Переглядів 113 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви