Нова влада – старі традиції. Чи ні?

18.11.2015 | Filed under: Публікації

Як буде Трускавецька міська рада дотримуватись законів України? Вибірково? Про це ми можемо дізнатись вже зовсім скоро.

Як і багато трускавчан, я дійсно сподіваюсь, що теперішня влада «краща». Я дуже хочу, щоб їм вдалось здійснити задекларовані зміни для розвитку нашого міста.

І вимагаю, щоб всі дії відбувались в рамках закону.

Трускавецькій міській раді

Заява

Відповідно до ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування» та ст. 15 ч.3 Закону України «Про доступ до публічної інформації», усі без винятків проекти рішень Трускавецької міської ради повинні оприлюднюватись на офіційному сайті Трускавецької міської ради щонайменше за 20 днів перед голосуванням за ці рішення.

Невиконання цих законів є підставою скасування прийнятих у незаконний спосіб рішень у судовому порядку.

Ця інформація була озвучена мною на робочій зустрічі депутатів 13 листопада 2015 і хочу наголосити, що Політична партія «Сила Людей» буде пильно слідкувати за дотриманням Закону та приймати відповідні міри у разі його порушень.

З повагою, Оксана Мотика, громадянин України, голова Трускавецької міської організації Політичної партії «Сила людей»

(Переглядів 639 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви