Новини від ДЮСК «Спортовець»

02.01.2013 | Filed under: Новини

22 грудня 2012 р. у м. Пустомити на 19 традиційному турнірі з вільної боротьби до Дня Святого Миколая брали участь 12 команд спортивних шкіл Львівщини з Винників, Щирця, Пустомит, Рівного, Львова (ДЮСШ-7, «Спартак», «Динамо»), Соснівки, Стрия, Ланів, Трускавця («Спартак» та ДЮСК «Спортовець», всього 128 юних борців. Найкраще з трускавецьких «Спортовців» виступив Роберт Даньо, який виборов друге місце та срібну медаль (тренер ДЮСК – Семен Гардій).

З 19 по 23 грудня 2012 р. у м. Івано-Франківську проводились Всеукраїнські юнацькі змагання з боксу серед молоді та юніорів «Турнір Сильніших», на якому перемогу і 1 місце виборола вихованка Трускавецького ДЮСК «Спортовець» – Анастасія Космірак (тренер ДЮСК – Назар Мінів). Анастасія входить у склад збірної команди Львівщини та представлятиме нашу область на Чемпіонаті України з боксу у лютому 2013 року.

З 25 по 28 грудня 2012 р. у м. Івано-Франківську проводився чемпіонат України з акватлону (плавання 100 м та біг 400 м). Організатор змагань – федерація України з морського багатоборства та греблі. Вихованці ДЮСК «Спортовець» дебютували у цьому молодому виді багатоборства і добились хороших результатів у молодшій віковій групі (2000 р.н. і мол.). Троє дівчат з Трускавця не дали шансів на перемогу іншим учасникам всеукраїнських змагань: Галина Кісак – 1 місце, Анастасія Мацюра –2 місце, Вікторія Уєчко – 3 місце. А двоє трускавчан увійшли у десятку кращих акватлоністів України серед юнаків: Олег Вальчук – 4 місце, Дмитро Воляр – 9 місце (тренери ДЮСК «Спортовець» Олег Кірчей, Андрій Жгута та Богдан Смеречинський).

А з 2 по 7 січня 2013 р. у м. Львові (Палац спорту «Україна») команда ДЮСК «Спортовець» приймає участь у Всеукраїнському юнацькому турнірі з тенісу «Різдвяний турнір». Участь у таких змаганнях, які проводяться за календарем федерації тенісу України, дає можливість юним тенісистам не тільки вдосконалювати свою спортивну майстерність, а й приймати участь у рейтингу кращих тенісистів Львівщини та України.

Так, за результатами 2012 року вихованка ДЮСК «Спортовець» Василина Бєлова увійшла у склад збірної команди Львівщини з тенісу і у 2013 році виступатиме на Чемпіонаті України. 

Ігор Гургула, заступник директора ДЮСК «Спортовець»

(Переглядів 141 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви