У Дрогобицькому озері потонув чоловік
Як повідомив 9 серпня на оперативній нараді з начальниками відділів,управлінь та служб міський голова Микола Гук, в неділю, 8 серпня, на озері на вул. І. Франка трапилася трагедія – загинула людина. Зі слів начальника відділу надзвичайних ситуацій Миколи Летнянчина, молодий чоловік втопився на очах у своєї дружини та дитини. Микола Гук доручив відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення посилити роз’яснювальну роботу щодо правил поведінки на воді, а також забезпечити наявність рятівних бригад, камер навіть у тих місцях, де вказано, що купання заборонене.
Микола Гук пропонує занести до Книги рекордів Гіннеса бур’яни
9 серпня дрогобицький міський голова Микола Гук звернувся до керівників комунальних служб із запитанням чому досі не приведена до ладу вул. А. Шептицького, яка веде до лікарняного містечка «Вул. А. Шептицького як дорога в небуття, – зазначив Микола Гук. Величезні бур’яни, які можна занести до Книги рекордів Гіннеса, досі не покошено. У Дрогобичі нема проблем, єдина проблема – кадрова. Люди не хочуть працювати, а хочуть залишитися на своїх посадах», – підсумував він.
До Дрогобича надійшла відповідь від Європарламенту
На адресу Дрогобицького міського голови Миколи Гука надійшов лист-відповідь на звернення Дрогобицької міської ради від голови комітету Європарламенту з питань співпраці Євросоюзу і України Павела Коваля. Звернення Дрогобицької міської ради було надіслане після засудження присвоєння звання «Герой України» Степанові Бандері у прийнятій Європарламентом резолюції. У листі-відповіді, зокрема, йдеться: «Вдячний Вам за Ваш лист від 26 квітня 2010 року, адресований Президенту Європарламенту, щодо резолюції, прийнятої 25 лютого 2010 року з питань України. Президент взяв до уваги Вашу точку зору та зауваження і хотів би подякувати за Ваш інтерес до діяльності Європейського парламенту щодо України. Президент попросив мене від свого імені надіслати Вам відповідь. Хотів би зауважити, що Європейський парламент, враховуючи свій суверенітет, є домом для всіх європейців і складається з парламентарів з 27 країн-членів Євросоюзу. Отже, це складна структура, де представлені політичні погляди більш ніж сотні політичних партій. Окрім цього, тут виражені та представлені культурні та духовні цінності різних народів, їх надзвичайно багата та трагічна історична спадщина. Таким чином ця різноманітність може призвести до прийняття резолюцій, які отримують критичні відгуки, особливо якщо це стосується спірних питань. Резолюція, до якої Ви апелюєте, є політичною заявою і повинна розглядатися в контексті: Європейський парламент визнає, що Україна є стратегічним сусідом для Європейського Союзу і очікує, що Україна визначиться щодо подальшого шляху до євроінтеграції і сусідства з Європейським Союзом».
Відділ внутрішньої політики ДМР
ТОП коментованих за тиждень