Проблеми освіти..?! Круглий стіл у Дрогобичі

У четвер 01.03.2012 р. у Дрогобичі пройшов круглий стіл, започаткований Анатолієм Власюком, на тему “Проблеми освіти”. Багато слів прозвучало про те, що у освіті присутній значний корупційний чинник, що всі проблеми через корупцію і таке інше.. Мало було пропозицій щодо подолання цього негативного явища. Дехто з виступаючих пропонували зосередитись не на корупції, так як це окрема і велика тема, яку викорінювати потрібно системно і зі всіх ділянок, зверху до низу. А зайнятись необхідно моніторингом якості освіти, оскільки вступні і випускні екзамени чи поточні іспити проходять зовсім не задля перевірки знань студентів, а переслідуються інші – не навчальні цілі.

Серед основних проблем були названі такі:

1. Некомплектність шкіл
2. Мале фінансування освіти
3. Централізація\децентралізація управління фінансами для потреб шкіо
4. Зловживання при розподілі годин (на 1 ставку звільненого приймають 4 чолівка по 0.25 ставки, а потім кожному оздоровчі виплачують як цілій одиниці)
5. Віддання годин працюючим пенсіонерам, а не новоприбулій молоді
6. Не затребувані ринком напрямки навчання
7. Хабарництво при вступі, здачі іспитів
8. Оптимізація освітніх закладів (є заклади де кількість викладачів більша за кількість учнів)
9. Згубна освітня політика держави (табачники і їхні тупі нововведення)
10. Низький рівень викладання і як наслідок відсутність спеціалістів по закінченню освітніх закладів

Як виявляється всіх викладачів Дрогобицького району “попросили” віддати один день зарплати в користь оплати комунальних послуг, тому що на дворі були сильні морози.Олігархи є власниками обленерго і облгазів, а прості викладачі крім податків змушені платити і за те, що роблять свою роботу…

Відео виступів і обговорень дивимся нижче..

http://grabovsky.com.ua/home/123-problemi-osviti-kruglij-stil-u-drogobichi

(Переглядів 71 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви