Про Стефаника знатимемо більше

14.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

15 вересня в актовому залі Дрогобицького педуніверситету відбудеться презентація навчального посібника молодого науковця з Дрогобича Петра Іванишина, сина світлої пам’яті Василя Іванишина, під назвою «Нариси з теорії літератури». Також на розгляд академічної громади буде представлено новий роман про Василя Стефаника «Троянда ритуального болю» авторства Степан Процюка, а також есе-біографії про цього українського письменника, члена Покутської Трійці, «Кров на чорній ріллі» Романа Горака. Розпочнеться цей захід о 11.00 в рамках Дня видавництв «Академія» та «Академвидав» з Києва.

Власна інформація

(Переглядів 19 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви