Дошкільній освіті – особлива увага

30.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

На понеділковій нараді 30 серпня начальник відділу освіти ТМР Орест Лобик розповів про свою поїздку на Колегію Міністерства науки та освіти України і про деякі плани та нововведення щодо освіти. Так, особливу увагу цього річ буде приділено дошкільній освіті, в жовтні навіть буде проведено Перший всеукраїнський з’їзд працівників дошкільних установ. Діти з 5 років повинні відвідувати дитячі дошкільні установи, Трускавець є одним з не багатьох міст, де проблем із цим немає. Проте потрібно буде внести певні зміни в штатні розписи, освіта потребує і інженерів, і юристів, це буде зроблено, сказав Орест Павлович.

Цього року вперше не проводилася педагогічна конференція, натомість були проведені загальні збори педагогів. У Трускавці вони пройшли 30 серпня. В цей же день головний освітянин Трускавця взяв участь і в селекторній нараді стосовно підготовки до нового навчального року. Вчителі Трускавця розпочинають його без копійки заборгованості по зарплаті, що свідчить про турботу нашої влади про цю галузь.

Власна інформація

(Переглядів 35 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви