Обережно: «Лоховяк Дуріно»!

21.12.2015 | Filed under: Публікації

Не вір нікому, особливо не вір тому, хто каже «Повір мені…», – полюбляв говорити один мій колега-журналіст. Але, на жаль, не зменшується число людей, які досі вірять в «унікальні шанси», «суперпрезентації», «суперакції» та інші види халяви, забуваючи вічну істину, що безкоштовний сир буває лише в мишоловці. Прикро, що на такі афери сумнівних фірм з обличчям гіперкомунікабельних дівчат ведуться найбільш незахищені українці – довірливі, наче діти, пенсіонери. А число «суперпрезентацій», «прем’єрних показів» мов гриби після дощу зростає в каламутні часи криз та інфляцій.

Курорт Трускавець – дуже вдале місто не лише для оздоровлення та відпочинку, але й для діяльності цих різноманітних «шарашкіних контор». Тут багато готелів та оздоровниць з конференц-залами, які можна орендувати для «презентацій», щоразу змінна аудиторія гостей та велика кількість пенсіонерів – ¼ населення Трускавця люди пенсійного віку. Тому найперше Вас, дорогі літні, зрілі люди, просимо розглядати цю статтю як попередження! Будьте обережні з різноманітними запрошеннями на презентації баняків чи кожухів, видрукуваних на дорогому папері. Попри нав’язливі нагадування не беріть з собою паспорт! Ну не радянські часи зараз, і Ви не зобов’язані брати з собою в магазин чи на ту ж презентацію паспорт. І тоді, навіть якщо Ви потрапите під майже гіпнотичний вплив продавців-презентаторів і на секунду повірите, що набір баняків чи кожухів – саме те, що Вам найбільше потрібно в житті в час війни на Сході та за крок до безвізового режиму з Європою, без паспорта Вас не втягнуть у кредитно-боргову яму.

Та давайте про все за порядком. Розглянемо, за якими принципами та схемами працюють схожі фірми на прикладі контори, яку назвемо «Лоховяк Дуріно», що останнім часом дуже активізувала свою роботу в Трускавці. Цю статтю також просимо вважати зверненням-запитом у правоохоронні та контролюючі органи. Адже мова йде саме про захист найменш захищених та вразливих категорій населення, які попри зовні збережену законність стають жертвами цинічних аферистів.

Найперше, запрошення на презентації за невідомо звідки взятою базою приходять у скриньки здебільшого пенсіонерам. Тобто від початку йде налаштування на цільову аудиторію. Зустрічі плануються найчастіше на вихідні в зручний ранковий чи непізній вечірній час. Запрошення рясніють красивими словесно кучерявими обіцянками в фіналі яких обов’язково «привабливий подарунок». Ну вже з цього місця подумайте логічно – навіть якщо зараз святковий Миколайково-Різдвяний час, ну чому фірма «Лоховяк Дуріно» має Вам зробити привабливий подарунок – вона Вам брат, сват чи хресна мама? Ну але добре, якщо маєте дві з половиною години зайвого часу, цікавість та бажання поспостерігати за діяльністю схожих фірм, то відправляйтесь на презентацію.

Тут будьте готові до того, що спершу ввічливо-привітна дівчина-презентатор в одну секунду перетворюється на жорстко наказового наглядача, який нав’язливо вимагає заповнити в талонах паспортні дані, мовляв, хто не заповнить, не отримає подарунок по завершенню презентації. Далі знову привітно-комунікабельна маска, і починається сама презентація. В цьому конкретному випадку посуду – каструль та пателень. Мовляв, вони такі чудові-пречудові, унікальні-преунікальні, що продукти в них не уварюються і не усмажуються, готуються без жиру та залишаються соковитими і гіперкорисними для організму. І коштує все це посудне ледь не лікувальне диво не мало не багато, всього 2 000 (дві тисячі!) євро за набір! Але фірма «Лоховяк Дуріно» лише сьогодні пропонує ці унікальні баняки не за сьогоднішнім, а за давнім курсом євро – не за 50 000, а за 34 000 (тридцять чотири!) тисячі гривень. Для більшої переконливості дівчина навіть на очах у присутніх «смажить» на знятих з вогню, лише розігрітих пательнях два шматочки курячого філе. Вона майстерно, не гірше циркового жонглера, орудує пательнями, потім ріже м’ясо на дрібні шматочки, щоб всі могли спробувати, яке воно реально смачне. І після «наживки» основна страва – лотерея! Всім присутнім на презентації роздаються номерочки, і переможців може виявитися два (фірма віників не в’яже і тут все продумала – один «щасливчик» може відмовитися). А перемога в лотереї – унікальна пропозиція, лише зараз, лише для Вас – набір  посуду не за 34, а за 18 тисяч гривень! Як і очікувалося, «переможців» виявилося двоє – молода дівчина та бабуся. Дівчина одразу відмовилася від «щастячка», що привалило. А от бабусю взяли «в оборот» представники фірми і скажемо «Бетабанку», які очікували тут же. Результат – бабця пішла додому з баняками та кредитом на два роки! Решта пішли додому просто з «привабливим подарунком» – кремом та гірким післясмаком – все це було б смішно, якби не було так сумно.

Іра Циган

(Переглядів 422 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви