Обережно, шахраї!

16.04.2020 | Filed under: Публікації

15 квітня корпорація «АТБ» виступила з офіційною заявою щодо неприпустимості шахрайських дій навколо проекту адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення.

«Корпорація «АТБ» заявляє про неприпустимість шахрайських дій з боку окремих представників органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу різного рівня  навколо реалізації загальнонаціонального благодійного проекту по забезпеченню продуктами харчування першої необхідності соціально незахищених верств населення.

З 3 квітня 2020 року Корпорація «АТБ» запустила спільний з Міністерством соціальної політики України благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання.

На сьогодні представникам соціальних відомств по всій країні вже передано 437 248 продуктових наборів на суму понад 72,5 млн грн. А до 23 квітня їх буде передано 571 572 на суму 100 млн грн.

Як з’ясувалося, у окремих випадках представники органів місцевого самоврядування та депутати різного рівня привласнюють ініціативу реалізації проекту у власний бік, свідомо вводячи в оману отримувачів допомоги та вирішуючи у такий спосіб свої майбутні політичні амбіції. 

Як приклади таких дій можемо навести наступне:

– депутат з Бердянська Віктор Цуканов,

– нардеп із Тернополя Андрій Богданець,

– команда Ігоря Буткова із Сєверодонецька,

– політична сила «Бджола» з Кам’янського.

Корпорація «АТБ» вимагає надати офіційних пояснень з приводу наведених фактів від вказаних осіб та політичних організацій, а також залишає за собою право використовувати усі доступні та законні методи щодо захисту честі, гідності та ділової репутації», – йдеться в офіційній заяві корпорації АТБ (посилання https://atb.ua/section/novini-korporatsiyi-4/article/ofitsiina-zaiava-korporatsiyi-atb-shchodo-nepripustimosti-shakhraiskikh-dii-navkolo-proektu-adresnoyi-dopomogi-sotsialno-nezakhishchenim-verstvam-naselennia-132).

Однією з перших заяву «АТБ» поширив Інтернет-ресурс РБК-Україна. Сайт майже дослівно подав заяву компанії «АТБ», вказавши приклади, наведені компанією, а саме щодо депутата з Бердянська, народного депутата з Тернополя, команди та політичні сили з Сєверодонецька та Кам`янського (посилання https://www.rbc.ua/rus/news/atb-ulichila-deputatov-regionah-popytkah-1586974822.html).

І вже з посиланням на  сайт РБК-Україна склепав аналогічну новину сайт 03244.com.ua. Але бозна з якого дива до переліку тих міст, де мережа «АТБ» зафіксувала шахрайські дії, хтось з «журналістів» сайту дописав … Трускавець.

Насправді ж дана інформація щодо Трускавця від сайту 03244.com.ua є видуманою, перекрученою та такою, що має намір свідомо чи несвідомо завдати шкоду іміджу міста-курорту. Про жодні зловживання у Трускавці корпорація «АТБ» чи вірогідні засоби масової інформації не повідомляли, бо таких зловживань попросту не було. Навпаки, саме завдяки плідній співпраці компанії «АТБ» та Трускавецької міської ради у Трускавці вдалося допомогти значно більшій кількості осіб похилого віку, ніж в інших містах, де надіялися лише на допомогу АТБ і на допомогу літнім людям не виділили жодної копійки з міського бюджету.

Як повідомляв офіційний сайт Трускавецької міської ради, згідно розпорядження міського голови Андрія Кульчинського 300 одиноких малозабезпечених громадян до Великодніх свят отримають одноразову грошову допомогу, з коштів міського бюджету. Згідно міської акції «Милосердя» соціальними працівниками терцентру розвезено 250 продуктових наборів, закуплених за кошти міського бюджету для одиноких непрацездатних громадян, осіб з інвалідністю, малозабезпечених пенсіонерів, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі.

Окрім того, міська рада поінформувала, що Мінсоцполітики України спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ з 3 квітня 2020 року розпочали роботу із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами під час карантину, і що спонсорська допомога – 350 продуктових наборів для трускавчан, які опинились в складних життєвих обставинах, за сприянням міського голови Андрія Кульчинського та спонсорів мережі АТБ, довозиться соціальними працівниками терцентру та волонтерами міської ради в домівки потребуючих малозабезпечених, пенсіонерів, інвалідів, за якими здійснюється догляд згідно списків управління праці та соціального захисту населення міської ради (посилання http://tmr.gov.ua/press-center/news-offices/144-terytorialnyi-tsentr-sotsialnoho-obsluhovuvannia/15010-berezhit-sebe-nashi-batky-babusi-i-didusi).

Про те, що у Трускавці роздаються продуктові набори і від «АТБ», і закуплені за кошти міського бюджету, подавали інформацію й інші ЗМІ. Журналісти акцентували увагу на тому, що з 600 сімей, які отримали такі набори, 350 отримали допомогу від корпорації «АТБ», а решта – від міста. Про спільну акцію разом з АТБ заради підтримки соціально вразливих верств трускавчан інформував на своїй сторінці в мережі Фейсбук і міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

На доказ того, що продуктові набори від «АТБ» і від міста були різними, свідчать коментарі у соцмережах, коли люди запитують, чому в одних пакунках були лимони, чай тощо, а в інших ні. Та тому, що ці продуктові набори різнилися між собою і вагою, і вмістом, і навіть торгівельними марками круп чи інших товарів. АТБ сформувало 350 наборів, місто – 250. І місто забезпечило волонтерів, які доставили ці набори в оселі потребуючих. А те, що міський голова був одним з таких волонтерів – хай буде прикладом для тих, хто ніколи нічим не допомагає ближнім.

Але схоже на те, що декому дуже хочеться показати і місто-курорт Трускавець, і конкретно міського голову Андрія Кульчинського у непривабливому світлі. Вочевидь, «слава» скандально брехливого та маніпулятивного «Депо» ріже комусь очі та кличе до «подвигів» на ниві брехні у Страсний тиждень. Дехто заради розкрути нового Інтернет-ресурсу вдається до публікацій відверто брехливого характеру, як от щодо буцімто «зловживань» у Трускавці.

Так що офіційна заява корпорації «АТБ» щодо недопустимості шахрайських дій вартує того, аби бути уважно прочитаною. Адже шахраями виявилися не лише певні політики чи політичні сили у Кам`янському, Бердянську, Тернополі та Сєверодонецьку, але й горе-«журналісти» з Дрогобича. А шахраїв у будь-якій іпостасі слід остерігатися. І ніколи не довіряти тим, до кого ви втратили довіру з вагомих причин.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви