Трошки про зарплату, або чому посадовці зараз вгроблять бізнес

13.03.2012 | Filed under: Публікації

Без полеміки перейду до економічного розрахунку:Є підприємство з місячним оборотом у 100 тис грн і маржею у 30%. Тобто, в місяць підприємство “заробляє чорними” 30 тис. грн. З цих 30 тис грн, припустимо ПДВ в місяць складе 5 тис грн (за умови, що в цьому місяці це підприємство зформувало податкового кредиту на 15 тис грн). Отже лишаються 25 тис грн. Припустимо, на цьому підприємстві працюють четверо з зарплатою у 4 тис грн на людину.

Це 16 тис грн. Отже лишаються 9 тис грн. Для того, щоб заплатити податки з цих зарплат, це приблизно 2,3 тис з людини. Отже, помножене на 4 (з розрахунку на кожного) це дає 9,2 тис, що на 200 гривень перевищує залишки. Звідки я можу зробити висновок, що у цього підприємства не залишилось жодних грошей а ні на рекламу, а ні на офіс, а ні на амортизацію основних фондів, а ні на інтернет, а ні на оплату комунальних платежів. Бо цього б набігло ще мінімум тисяч на 5 гривень. Це як раз ті гроші, які держава щойно забрала у підприємства, фактично його зруйнувавши.

З цим підприємством все зрозуміло, воно загине. Питання в студію: що буде з ринком праці, коли ці маленькі ТОВ-ки почнуть сипатись? Вивільниться величезна кількість людей, які потраплять на ринок праці – з числа бувших засновників і спеціалістів підприємства.

Що буде далі? Далі це призведе до падіння загального рівня зарплат по всій країні.

Ну, а в кінці кінців, всі ці люди будуть вимушені працювати на підприємствах пана-мецената Ахметова і інших за 5 копійок на місяць, без будь-яких варіантів на зміну роботи, бо решту бізнесу вже “вбито”.

То навіть якщо ви ненавидите власного босса, зробіть максимум, щоб не дати цій олігархічній машині вбити ці маленькі підприємства!

Отже, про що це я? Викручування рук бізнесу при існуючому рівні податкового навантаження на зарплатний фонд просто ЗНИЩИТЬ малий бізнес як такий. Сподіваюсь, що розумних людей в Україні ще достатньо…

Лев ВАНЯН   novaukraina.org

(Переглядів 43 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви