Об`єдналися, щоби перетворити Трускавець у годівницю

16.06.2017 | Filed under: Публікації

У поплічників Козира-Кісака склалася трагікомічна ситуація. Через побиття Володимира Веретки батьком і сином Кісаками і скандалом у соціальних мережах, який виник після цього, штаб цих одіозних осіб і досі не прийшов у себе.

Чому ми подаємо ці прізвища через дефіс? Для посвячених у трускавецькі реалії не є секретом, що незадовго після їх поразки після виборів Козир і Кісак об`єднали свої зусилля, щоби спільно повалити діючого міського голову Андрія Кульчинського. Для цього використовувалися всі можливі і неможливі засоби впливу – від проплачених мітингів, виступів фейкових громадських активістів до відвертої брехні у козирній газеті та інтернет-ресурсах. Здавалося, перемога була так близько… Фейкові пропагандисти навіть готували собі теплі містечка у міській раді. І перший, і другий претенденти вже бачили себе у ролі очільників міста чи заступників (це вже залежало від того, хто з них переможе). І на тобі. Кісак витнув таке, що навіть у страшному сні Козиру не привиділося. Тепер політтехнологи терміново шукають виходи з ситуації. Пропагандисти брешуть за старою схемою і замовчують невигідну інформацію. Так, у козирній газеті не було жодної інформації про побиття. Але пес гавкає – караван іде. І те, що люди брали сліпо на віру, тепер не пройде. Людям широко розкрилися очі на Кісака-старшого. А вже про путінського послідовника Козира відомо всім. І про його зв`язки з ФСБ, і про московсько-петербурзький бізнес. А вже те, що витинав Руслан Ярославович на посаді мера, не викликає здивування у пересічного трускавчанина. Тут і перетворення базарів у годівниці для мера і його оточення, і участь його будівельних фірм у забудовах на курорті і т.д. Про це не писав хіба що лінивий.

Націоналіст Кісак і пропутініст Козир не випадково об`єдналися. Пам`ятаєте, як цілувалися Молотов з Ріббентропом? А потім підписували всілякі угоди про співпрацю та ненапад. Так і згадувані трускавецькі активісти. Один з них відверто на минулих виборах поносив свого опонента, називав того «вуйком», другий навіть не хотів розмовляти з «московітом», бо добре знав, чим той дихає. Тепер ніби любов і довіра. Думається, до пори, до часу. Поки знову чорна кішка не перебіжить дорогу. А таке скоро станеться, не сумнівайтеся. І початком цього є ця трагікомічна ситуація з побиттям поважного чоловіка. Співчуваємо. Але що сталося, то сталося.

Максим Гуняк

(Переглядів 488 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви