Олег Панькевич: Громаду Львівщини цікавить, як використовуватимуть об’єкти Євро-2012 після чемпіонату

08.02.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич взяв участь в огляді об’єктів, які будують за програмою підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу.

Олег Панькевич зазначив:

“Ми можемо говорити, що матч і Євро – 2012 у Львові відбудуться. Очевидно, що Львів і Львівщина будуть мати свої позитиви у проведенні цього чемпіонату. Але сьогодні ми повинні говорити і про можливі ризики та проблеми, які пов’язані з будівництвом подібних об’єктів і з проведенням таких важливих заходів.

У першу чергу громаду Львівщини цікавить, як використовуються кошти на такі об’єкти. Тому що дуже дорога вартість, наприклад, стадіону. Якщо аналізувати, скільки потрібно коштів на проведення Євро – 2012, то це декілька бюджетів Львівської області. За ці гроші вся область могла б жити кілька років, однак усі ми розуміємо, що питання проведення Євро – 2012 є важливим. Тому нам дивно, чому змінюється кошторисна вартість, зокрема стадіону, більш, ніж удвічі. Нам цікаво знати, як проектувався цей об’єкт і чому попередній проект не врахував того додаткового фінансування і проведення додаткових робіт. Нам важливо знати, як буде використовуватися цей об’єкт після завершення Євро – 2012.

До речі, депутати попереднього скликання ставили питання, як використовуватимуть стадіон після завершення матчів. Чи цей стадіон буде працювати для громади Львова, Львівщини, України чи, можливо, для якоїсь приватної структури, чи взагалі немає відповіді, хто може утримувати такий стадіон?

Питань дуже багато і ми хочемо мати на них відповіді. Тому ми ініціюватимемо спеціальну окрему сесію з питання використання коштів з підготовки до Євро – 2012”.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО “Свобода”

(Переглядів 32 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви