Олексій Радзієвський хоче повернутися

31.03.2014 | Filed under: Публікації

Екс-мер Дрогобича Олексій Радзієвський звернувся із позовною заявою до Дрогобицького міського суду, в якій клопочеться про те, аби повернутися на пост міського голови. Нагадаємо, що очільник міста Котермака власноручно написав заяву на звільнення за власним бажанням. Тепер же він пояснює це, що вчинив такий крок під тиском, тому його заява – це нікчемний документ, який не має юридичної сили.

Судове засідання у цій справі повинно було пройти сьогодні, 31 березня. Але воно не відбулося. Причини такі: 1) неявка самого позивача, Олексія Васильовича Радзієвського, 2) неявка його представників, 3) суддя, який розглядатиме цю справу (Руслан Дубель) знаходиться на лікарняному. Тому судове засідання у справі Олексія Радзієвського перенесено на наступний понеділок, 7 квітня, на 14.30.

Сьогодні ж під приміщенням Дрогобицького міського суду, що на вулиці Війтівська Гора, зібралася досить чисельна група людей, які з лозунгами висловили своє бачення ситуації. Нам вдалося поспілкуватися з деякими із людей, зокрема представниками Жіночої Сотні, ВО «Майдан», партії «Батьківщина». Практично в один голос всі кажуть про те, що Олексієві Радзієвському мало б бути соромно так чіплятися за владне крісло. «Хіба йому мало?» – риторично запитує пані Марія. «Він нічого не виграє, бо громада його не хоче бачити міським головою», – додає пан Ігор. Ще інший чоловік згадує, що у Дрогобичі вже був прецедент, коли міський голова добився повернення на посаду через суд у Севастополі, та від того окрім цього єдиного чоловіка не виграв ніхто. «А тепер вже й Севастопольського суду нема в Україні», – додає учасник вуличної акції протесту.

Як би там не було, та Олексій Радзієвський здаватися не поспішає. Скрутна ситуація в місті та державі певним чином на руку екс-меру Дрогобича, бо скоро він матиме можливість сказати: «Бачите, якби я був при владі, то було б значно краще». В кожному випадку Олексій Радзієвський зможе звинуватити своїх опонентів у політичному переслідуванні, і не виключено, що в наступних виборах міського голови Дрогобича він все-таки візьме участь. А не виключено, що й переможе.

Свідченням того, що ейфорія щодо «вигнання Радзієвського» з Ратуші вже вляглася, служать як публікації в окремих дрогобицьких ЗМІ, так і розмови у самій Ратуші. Те, що пан Радзієвський може повернутися у крісло мера міста, вже не виглядає жартом. Так що кінець діло хвалить і саме кінець цього судового позову визначить, хто програв битву, а хто війну.

Призначення чергового судового засідання на свято Благовіщення Господнього може мати ще й той аспект, що навряд чи в таке велике християнське свято люди підуть на пікет суду. А те, що паралельно з міським головою позов до суду подав і екс-секретар ради Тарас Метик, може свідчити про узгодженість дій та наявність стратегічного плану, про який колишня опозиція, а тепер дрогобицька влада, навряд чи здогадується. Отже, залишається чекати, хто кого подолає: дрогобицький «Майдан» стару команду, чи Олексій Радзієвський із Тарасом Метиком своїх опонентів-«батьківщинівців».

Володимир Ключак

На фото: біля приміщення Дрогобицького суду, 31 березня 2014 року.

(Переглядів 225 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви