Оновлюється серце курорту

17.09.2013 | Filed under: Публікації

Перефразовуючи древню приказку, можна сказати, що всі дороги в Трускавці ведуть до бювету. Справді, хто б сюди не приїжджав, незалежно, на скільки часу, незалежно, в яких справах, здебільшого всі прагнуть побувати в бюветі. Відпочивальники, котрі вибирають собі місце поселення, в першу чергу запитують, чи далеко це від бювету. Тут не лише оздоровлюються цілющими мінеральними водами, тут зустрічаються, співають, грають в шахи. Сюди крім відпочивальників намагаються підтягнутися різноманітні музиканти, художники, комерсанти, адже це – найлюдніше місце цілого курорту. Тому недаремно бювети називають серцем курорту. І враження та спогади про курорт нерозривно пов’язані з враженнями та спогадами про бювет.

За словами головного інженера філії товариства «Гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція» Володимира Кісака, бювет №1, або, як його ще називають, «нижній бювет» був збудований в 1963 році. Зрозуміло, інженерне обладнання морально застаріло і в одну мить повністю оновити 50-річну споруду не вдасться, тим більше, що років 45 вона практично не ремонтувалася. Але в останні роки керівництво ЗАТ «Трускавецькурорт» приділяє велику увагу стану бюветів, зокрема бювету №1. Ще три роки тому на ньому були замінені двері і скло на вікнах, побілений фасад. Цього року проведена повна заміна мережі теплопостачання. Старі, пошкоджені корозією труби замінені на пластикові, замінені також радіатори. Паралельно триває ремонт покрівлі – стара покрівля знімається, наноситься руберойд. Також замінено три вікна-ліхтарі на даху, крізь які постійно протікала вода. Ще два таких вікна-ліхтарі будуть замінені найближчим часом. Ремонт покрівлі здійснено на 65-70%, але витрачено на нього вже понад 100 тисяч гривень. Також проведена модернізація системи водопідготовки, в залах лавочки поміняні на більш зручні та естетичні, в пункті видачі води

санаторіям двері замінено на металопластикові, які мають гарний сучасний вигляд і не пропускають тепла. Постійно проводиться прибирання приміщення бювету і навколишньої території ручним і машинним способом. І цього літа запустили фонтан.

А ще, як розповів Володимир Михайлович, проводиться ремонт свердловини «Нафтуся №1-еталон». Проведена заміна електромережі та світильників, дерев’яних конструкцій, здійснюється ремонт фасаду і внутрішніх приміщень.

Орест Лещишин, газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 125 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви