Онук Івана Франка Роланд став довіреною особою Ігоря Куруса

29.08.2012 | Filed under: Новини

Напередодні святкування дня народження Великого Каменяра Роланд Франко перебував у Нагуєвичах, де і отримав посвідчення довіреної особи кандидата у народні депутати Ігоря Куруса, який балотується на Дрогобиччині по 121 виборчому окрузі.  “Ігор Курус – справжній патріот України. Він не словом, а ділом захищає українську культуру. Поки горе-політики крок за кроком здавали Україну п’ятій російській колоні, Ігор Курус власними силами розвивав культуру й захищав мову. Я знаю його за діями у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, тому я довіряють йому. Я з радістю дав згоду бути довіреною особою і бажаю йому перемоги у цих перегонах”, – заявив Роланд Франко.

 Роланд Франко і Ігор Курус дали старт літературному конкурсу “Стежками Каменяра”, в якому беруть участь школярі Дрогобиччини. Минулого року у конкурсі взяло участь більше 200 школярів.

Прес-служба Ігоря Куруса

(Переглядів 342 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви