Останній акорд зими

22.03.2013 | Filed under: Публікації

– Тату, а що, сніг буде падати кожної п’ятниці? – запитує маленька донечка.

Дитина не розуміє, що це всього лише співпадіння, але досить цікаве. Минулої п’ятниці, 15 березня, Трускавець, як і весь західний регіон України, опинився у сніговому полоні. Рівно тиждень часу – і знову з неба щедро сипле сніг.

 Кажуть, що випадковостей не буває. Щоб пояснити дитині причину снігопадів, кажу, що поганий дядько зрізав у Трускавці багато-багато красивих дерев і за це одразу прийшла відплата, покарання – через одного страждає не лише все місто, але й півконтиненту. Дитина вірить в казку, бо очей не могла відірвати від понищених туй. А дорослим бракує дитячої простоти, тому і відмахуємося від такого пояснення як від небилиць.

Якщо ж серйозно, то варто проаналізувати, які висновки зробила влада Трускавця із надзвичайної ситуації минулої п’ятниці і чи зробила? Найперше, що впадає в око – відсутність на своєму місці як тоді, так і тепер, першої особи в Трускавці. Міський голова минулої п’ятниці не був у Трускавці, бо мав заплановану поїздку до Києва (зустрічі в рамках асоціації місцевих рад). Тепер, знаючи про штормове попередження, він все одно покинув Трускавець, бо у Москві – туристична виставка. Звісно, що пояснень поїздки пана Козира до Москви може бути декілька – або його заступник щось «начудив», або покликали його до білокам’яної власні бізнесові інтереси, бо ж до обрання мером саме з росіянами він крутив свої справи. Не можна виключати і підготовки до майбутніх виборів мера – наближається «екватор», половина терміну «козирної бідосі у Трускавці». Хоча ніхто і по сьогодні не знає, чи наступні вибори міських голів відбудуться в 2014 чи 2015 році. Можливо, Руслан Козир вирішив підстрахуватися. У 2008-2010 роках політтехнологи із Санкт-Петербурга зачепили болючу струну трускавчан – націоналізм, тож завдяки пам’ятнику (нехай і покруч, але все ж пам’ятник) владу в місті вдалося захопити. Тепер може в Москві порадять, як утримати Трускавець в орбіті інтересів Російської Федерації…

Від п’ятниці до п’ятниці трускавецькі дороги пережили снігові замети, відлигу, кашу, котра перетворила життя пішоходів у пекло, ріки води, яку не приймали каналізаційні ґратки, а тепер знову – сніг. Варто зазначити, що дороги чистилися сьогодні вночі, чистяться і вдень. На відміну від тротуарів, які за тиждень часу чистилися лише матінкою-природою, тобто в натуральний спосіб за допомогою відлиги.

Пішоходи продовжують ходити обочиною проїжджої частини дороги, бо не мають інакшого виходу. Власники авто намагаються без зайвої потреби не сідлати своїх залізних коней. А влада, очевидно, знову готується відрапортувати, що з негодою справилися. Хоча неозброєним оком видно, що не завжди заміна робочих рук на техніку дає потрібний ефект.

– Наступної п’ятниці снігу вже не буде, буде весна, – втішаю донечку. Це не обман, бо синоптики дійсно прогнозують значне потепління вже з початку наступного тижня. Правда, на вихідні може бути зниження температури навіть до мінус 12-15. Але як запевняла одна пані політик із пророслою коноплею в жменях, «весна переможе!». І хоча вовк зиму не з’їв, та все одно весна поволі вступає у свої права. Пісня зими проспівана, слів уже немає, звучить останній акорд. З весною всіх нас!

Володимир Ключак

(Переглядів 334 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви