Третя школа колядує

01.02.2013 | Filed under: Публікації

Ось і пролетів святково-радісний січень та його три празники. Та так не хочеться прощатися з величальною життєстверджуючою колядою, яка прославляє радість Народження Спасителя. Тому колядували українці від Святвечора 6 січня аж до свята Стрітення 15 лютого. 

Ось і в середу, 30 січня, в середній школі №3 пройшов масштабний та яскравий конкурс колядок. Адже найважливіше, щоб різноманіття колядок та щедрівок передавалося з покоління в покоління, і діти, йдучи в коляду, не бормотіли швиденько «Нова радість стала» і «за тую коляду треба заплатити». І вчителі та діти СЗШ№3 спільно з міською бібліотекою для дітей провели справді велику роботу, підготувалися до конкурсу ретельно. Всі діти дуже старалися, було вивчено багато колядок та віншувань, окремого захоплення та оцінки вартують костюми. Все це оцінювало поважне журі на чолі з методистом міського відділу освіти Інною Форемною.

А кожен клас, який колядував цього дня, мав свою родзинку. Хтось брав артистизмом та рідкісною колядкою, хтось масовістю та голосистістю. Хтось, як 4-Б, запам’ятався вдалою імпровізацією – клас дуже гарно виконав акапельно «Щедрика», а грайливе дівоче «ой!» в кінці додало виступу неповторних барв.

За підсумками конкурсу журі визначило кращих наступним чином: ІІІ місце – 4-А клас (керівник Людмила Савчин), ІІ місце 5-Б клас (керівник Леся Кравчук) і І місце 5-А клас (керівник Ольга Ганчарик).

Іра Циган, газета «Франкова криниця Підгір’я»

(Переглядів 63 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви