Отець Івасівка отримав науковий ступінь доктора

17.10.2018 | Filed under: Новини

 Нещодавно до грона молодих науковців Української Греко-Католицької Церкви долучився священик Володимир Івасівка, котрий у Люблінському Католицькому Університеті Івана Павла ІІ (Польща) завершив докторські студії у галузі патристичного богослов’я. 28 вересня 2018 р.Б. він захистив докторську дисертацію на тему: «Святий Павло як апостол на підставі творів Йоана Золотоустого (Św. Paweł jako apostoł na podstawie dzieł św. Jana Chryzostoma)». Про це інформує офіційний сайт Дрогобицької духовної семінарії Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, де отець Володимир Івасівка є викладачем.

Автор дисертації на підставі творчої спадщини Йоана Золотоустого (прибл. 350 – † 407), одного з найбільш авторитетних Отців не лише в Східній, але й Західній Церкві, яскравого представника антіохійської школи, показав колишнього затятого переслідувача християн як правдивого та святого апостола, котрий у своїй місійній діяльності перевершив інших апостолів, членів колегії Дванадцятьох.

Науковим керівником згаданої наукової роботи був місцевий професор священик д-р габ. Пьотр Щур, натомість рецензентами – добре знані в польському науковому середовищі: священик проф. д-р габ. Норберт Відок (Університет Опольський) та священик проф. д-р габ. Юзеф Наумовіч (Університет кардинала Стефана Вишиньскєґо в Варшаві). Критично аналізуючи докторську дисертацію, рецензенти, поряд з заувагами зауваги, вказали на її високу наукову вагу. Зокрема, було відзначено вникливий аналіз автором джерельного грецького тексту та його переклад. О. проф. д-р габ. Юзеф Наумовіч зауважив, що священик Володимир Івасівка тему дослідив вичерпно і компетентно, а о. проф. д-р габ. Норберт Відок заохочував автора до публікації дисертації.

О. Володимир Івасівка, котрий в 2017 році з рук правлячого архієрея Ярослава Приріза (ЧНІ) прийняв священиче рукоположення, є випускником і викладачем Дрогобицької духовної семінарії блаженних священномучеників Северина, Якима та Віталія, сотрудником парафії святої і праведної Анни у місті Бориславі Самбірсько-Дрогобицької єпархії (УГКЦ).

(Переглядів 194 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері”
  20.09.2019 | 18:15

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Для культурних людей (0)У Трускавці пройде прем`єра балету “Спартак” (0)Запрошує музей історії Трускавця (5)

 • В Бориславі пройде День подяки (афіша)
  12.09.2019 | 17:42

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Борислав запрошує на святкування Дня міста (афіша) (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи (0)Оренда двокімнатної квартири у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви