П`ятеро потребуючих сімей Трускавця отримали гуманітарну допомогу з Сан-Франциско

31.01.2020 | Filed under: Новини

29 січня у Трускавці п’ятьом родинам пільгових категорій, які знаходяться в складних життєвих обставинах, було вручено гуманітарну допомогу. Її надала українська діаспора з м. Сан-Франциско (штат Каліфорнія, США).

Учні та батьки Української Школи Сан-Франциско (Ukrainian School of San-Francisco) та прихожани Української Православної церкви св. Михаїла в Сан-Франциско (St. Michaels Ukrainian Orthodox Church) з нагоди Різдвяних свят передали потребуючим трускавецьким дітям рюкзачки, теплі речі, зимовий одяг, іграшки, солодощі та засоби гігієни. Подарунки у Трускавці роздала Служба у справах дітей Трускавецької міської ради.

У вищевказаних 5 сім`ях виховується 14 дітей, тож кожному перепав приємний сюрприз від доброчинців з Америки.

Українці з Сан-Франциско вже вдруге надають таку благодійну допомогу трускавецьким діткам. Минулого року вони надали її 10 сім`ям з Трускавця. Кому саме надавати допомогу визначали самі благодійники.

Благодійна акція і минулого, і цього року пройшла за сприяння секретаря Трускавецької міської ради Наталії Пономаренко.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви