Пакращення крокує страной

26.08.2013 | Filed under: Акценти

Андрій Подільський-координатор ГР “ФОНД-УПА” був затриманий членами бандугрупування “Міліція” 22 серпня в Івано-Франківську за підозрою у скоєнні жахливого “злочину”, а саме “ввезенні, виготовленні та розповсюдженні творів, що пропагують культ насильства і жорсткості” (ст.300 ч.1 ККУ).

Ось ці “небезспечні” твори:
– 8 футболок із зображенням індуса;
– диск з патріотичною музикою:https://www.facebook.com
– диск з патріотичними фільмами:https://www.facebook.com
– книжка ідеолога українського націоналізму, Провідника ВО “Тризуб” ім. С.Бандери Дмитра Яроша “Нація і революція”.

Коментар Андрія в день затримання:

На фото поряд ястребок Харанта – Ільчишин Віталій , підполковник, заробляє “полковника” та 30 срібняків, за які купить поле з деревом щоб потім повіситись, як істінний послідовник Юди.

Отже, мій коментар щодо сьогоднішніх подій.

Найперше підозрюю, що активно прослуховувався телефон, крім того велося зовнішє спостереження за автомобілем, бо затримали оперативно біля мого будинку відразу як зустрівся з другом. В “операції” брало участь близько 20 осіб На 4-5 авто з цивільними номерами, які підїжджали-відїжджали.

Затримували, два старших лейтенанта в цивільному, один при тому забороняв дзвонити і користуватися телефоном, викручуючи руки другові. Але коли я почав знімати і фотографувати їх – припинив тиск.

По факту затримання слідчий не зміг зрозуміло пояснити причини затримання та вилучення наявних у мене книжки Провідника “Тризуба” – Дмитра Яроша , футболок з “індусом ” та двох патріотичних дисків (з фільмами і музикою) , які я збирався подарувати друзям до Дня Незалежності , (цим займаюся вже тривалий час на громадських засадах, як ініціатор та Координатор Громадського Руху ФОНД-УПА) . При цьому вказувалося неоястребками, що перелічені речі належать до категорії “заборонених”, хоча не змогли аргументувати чому ці речі є забороненими. (Чи , щодо дисків та книжок – вже повертається валуєвщина!?) В протоколі вказали вилучення білих футболок без згадки про зображення людиноподібного індуса, очевидно цей малюнок не належить до заборонених. Візит, в присутності адвоката, в відділок міліції та відбір “пояснень” були незаканними – опер Рак не зміг пояснити в якості кого мене викликали. Тому, керуючись ст.63 Конституції України , відмовився давати показання та сприяти протизаконній діяльності працівників міліції.

Щодо дисків, які також усно трактували як контрафакт чи піратство , то згідно Конституції я маю право поширювати будь-яку не заборонену інформаціюх на будь-яких носіях, подібно тієї музики яка є на телефонах мусорів, прокурорів, суддів… При тому це є пропагандивна діяльність, яку я популяризую і залучаю до цього інших людей – в знак протесту проти українофобських законів (щодо регіональних мов та іноземної мови в школі), спотворення історії та іноземну (а саме російську) мовну, культурну ідеологічну експансію, яка звідусіль системно тисне на українців в т.ч. й у Івано-Франківську у вигляді маси кіосків з рос.мовними журналами та газетами .

Як представник організаційного комітету Української Політичної Організації ( УПО) закликаю усіх небайдужих, політично свідомих людей до єдності та спротиву свавіллю цієї антиукраїнської системи.
Зараз вдома, чекатиму обвинувачення.
Завтра прес-конференція в ратуші.

п.с. Важливий момент – затримання та вилучення власних речей відбулося за доносом якогось громадянина Бойка, який, начебто, повідомив міліції, що у вказаному місці проводиться передача “заборонених речей”. Тепер навіть за анонімкою мають право затримувати і грабувати.

https://www.facebook.com/STOPpartyofregions

https://www.facebook.com

(Переглядів 121 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви