Партія Воля йде на вибори спільно з Політична партія “Об’єднання “Самопоміч”.

Ці вибори можуть стати справжньою люстрацією, якщо у парламент прийдуть люди, які будуть уособлювати очищення самі по собі. Не просто декларувати, як це роблять всі парламентські партії, а справді такими бути. Якщо у Верховній Раді з’явиться політична сила людей, які вийшли на Майдан, які почали організовувати загони Самооборони, які почали розробляти потрібні країні рішення і просувати їх у Парламенті, які зараз на Сході захищають нашу Незалежність, – то це буде початком неймовірних змін у країн.

Тому сьогодні з’їзд партії ВОЛЯ прийняв рішення, що ми візьмемо участь у позачергових парламентських виборах, делегувавши своїх членів у виборчий список об’єднання “Самопоміч” та висуваючи своїх кандидати по мажоритарних округах.

З’їзд політичного об’єднання “Самопоміч”, який у ці хвилини відбувається у Києві, прийняв рішення підтримати об’єднавчі процеси у політичному та громадському середовищі для спільної участі у позачергових виборах народних депутатів України 2014 року.

У виборчому списку об’єднання “Самопоміч” для членів політичнох партії “ВОЛЯ” було запропоновано 6, 13, 14, 15, 22, 29, 33, 39 та 48 місця. Хто потрапить у список на ці місця від партії ВОЛЯ, буде вирішено на продовженні нашого з’їзду сьогодні.

Окрім членів партії “ВОЛЯ” у виборчий список об’єднання “Самопомічі” увійдуть представники добровольчого батальйону “Донбас” та експертного середовища.

Очолить список Ганна Гопко, лідер “Самопомічі” Андрій Садовий – на 50 місці.

‪#‎ВОЛЯ‬ ‪#‎Самопоміч‬ ‪#‎вибори‬ ‪#‎Рада‬

(Переглядів 1 138 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви