Партія Воля йде на вибори спільно з Політична партія “Об’єднання “Самопоміч”.

Ці вибори можуть стати справжньою люстрацією, якщо у парламент прийдуть люди, які будуть уособлювати очищення самі по собі. Не просто декларувати, як це роблять всі парламентські партії, а справді такими бути. Якщо у Верховній Раді з’явиться політична сила людей, які вийшли на Майдан, які почали організовувати загони Самооборони, які почали розробляти потрібні країні рішення і просувати їх у Парламенті, які зараз на Сході захищають нашу Незалежність, – то це буде початком неймовірних змін у країн.

Тому сьогодні з’їзд партії ВОЛЯ прийняв рішення, що ми візьмемо участь у позачергових парламентських виборах, делегувавши своїх членів у виборчий список об’єднання “Самопоміч” та висуваючи своїх кандидати по мажоритарних округах.

З’їзд політичного об’єднання “Самопоміч”, який у ці хвилини відбувається у Києві, прийняв рішення підтримати об’єднавчі процеси у політичному та громадському середовищі для спільної участі у позачергових виборах народних депутатів України 2014 року.

У виборчому списку об’єднання “Самопоміч” для членів політичнох партії “ВОЛЯ” було запропоновано 6, 13, 14, 15, 22, 29, 33, 39 та 48 місця. Хто потрапить у список на ці місця від партії ВОЛЯ, буде вирішено на продовженні нашого з’їзду сьогодні.

Окрім членів партії “ВОЛЯ” у виборчий список об’єднання “Самопомічі” увійдуть представники добровольчого батальйону “Донбас” та експертного середовища.

Очолить список Ганна Гопко, лідер “Самопомічі” Андрій Садовий – на 50 місці.

‪#‎ВОЛЯ‬ ‪#‎Самопоміч‬ ‪#‎вибори‬ ‪#‎Рада‬

(Переглядів 1 138 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви