Партнерство з німцями

04.11.2016 | Filed under: Новини

Трускавчан не здивуєш партнерством із закордонними містами, адже робота із налагодження таких зв’язків ведеться ще з часів міського голови Богдана Матолича. Найбільше міст-побратимів у Трускавця появилося в час, коли мером курорту був Лев Грицак. За кількістю міст-партнерів Трускавця лідирує Польща, проте є хороші зв’язки і з містами в Словаччині (Дольни Кубін) та Німеччині (Ватлінґен).

Цього тижня в місті Нюрнберґ проходила перша німецько-українська конференція партнерства між містами, участь в якій взяла і делегація з Трускавця в складі міського голови Андрія Кульчинського та начальника управління розвитку міста Наталії Скибак. Всього на німецько-українській конференції партнерства взяло участь близько двох сотень учасників.

– Важливо те, що з цієї конференції мабуть почнеться нова програма фінансування німецько-польсько-українського партнерства, на чому наголосив держсекретар міністерства економічного співробітництва та розвитку Ханс Фухтель, – розповідає Андрій Кульчинський. – Ми вже маємо потенційного партнера – Ватлінґен, домовились про приїзд делегації до Трускавця. Шукаємо можливі проекти до фінансування. Є перспектива.

(Переглядів 76 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви