Остання розширена нарада керівників колективу ЗАТ «Трускавецькурорт», що відбулася наприкінці минулого тижня, хоч і проходила у звичному режимі, проте цього разу вони обговорювали не лише справи товариства. Участь у зборах узяли голова Наглядової ради Павло Якубенко та голова об’єднання профспілок області Роман Дацько. їх присутність на нараді свідчила про те, що окрім буденних питань керівництво турбують справи перспективні, проблеми, котрі обговорити і вирішити слід було за участю колективу та профспілки.
Тож після обговорення буденних питань, серед яких питання кадрового та фінансово-господарського характеру, перейшли до приємних моментів. Перш за все Павло Павлович подякував колективові за наслідки проведеної потужної роботи (незважаючи на велику кількість путівок колектив спрацював «на відмінно»). До того ж голова Наглядової ради цього разу поєднав корисне із приємним: під час відпочинку та лікування «Нафтусею» очільник товариства мав нагоду переконатися у бездоганному сервісі та відмінних умовах проживання в новому готелі «Міротель». Зі слів керівника, робота нового об’єкту хоч і потребує незначної «щліфовки», проте вже сьогодні цей красень може потішити гостинним прийомом і сервісом найвибагливіших гостей.
Окремою темою у промові Павла Якубенка стала тема виборів. Заручитися підтримкою керівництва та колективу товариства ще до початку виборчих перегонів пробувала не одна політсила, проте дієва співпраця, зі слів голови Наглядової ради, буде можлива тоді, коли користь від неї буде для усього нашого колективу і курорту Трускавець в цілому. Прикладом такої спільної роботи є проект майбутньої співпраці з представником однієї з політичних партій. Точніше, Павло Павлович повідомив, що мав розмову з Андрієм Шевченком. Співпраця з цим відомим далеко за межами держави футболістом може згодом втілитися у будівництво критого стадіону поруч із санаторієм «Кристал», а ще – підтримку існуючої дитячої команди та інше.
Далі – мова про справи насущні і коротко про плани на майбутнє. У ньому на товариство очікує чимала робота з переоформлення документації. Згідно вимог законодавства наше товариство має змінити форму із закритого акціонерного на приватне акціонерне. Змін у структурі чи суттєвих відмінностей у роботі вона не нестиме, але сам процес спричинить багато паперової тяганини. Та це, зауважив Павло Павлович, важлива вимога держави і відтягувати її вирішення вже немає куди.
Із великим занепокоєнням та сумом голова Наглядової ради прокоментував останні події, що відбулися на теренах міста. «Нещодавно наш колектив звинуватили у причетності до повалення погруддя Іванові Франкові. Це звинувачення ми категорично відкидаємо! Крім того на нас останнім часом було вилито чимало бруду, було і перекручування фактів, і відверта брехня на нашу адресу. Вважаю неприпустимим таке неподобство як і те, що такі речі дозволяють собі посадові особи, люди, яким говорити такі речі не личить. Мало того, усі емоційні випади на адресу товариства свідчать лише про одне: некомпетентність з боку міського чиновництва.» Але, зі слів керівника, образою на адресу товариства міські чиновники не обмежилися. В останній публікації офіційного бюлетеня міської ради серед наклепницьких умовиводів однієї посадової особи є образа честі та гідності митця, поважної людини, викладача вищої категорії дрогобицької дитячої школи мистецтв, відомого скульптора та архітектора Івана Можака, проект погруддя якого було легковажно названо роботою учня-двієчника. «Усі ці речі свідчать про одне: нам більше не варто закривати очі на те, що діється у місті, – зауважив Павло Павлович. – Ми досить терпляче ставилися до відвертого нахабства з боку керівництва міста. Ми стримано реагували на речі, що свідчать, м’яко кажучи, про грубе порушення владою встановлених норм і правил. Як приклад: будівництво монолітної сцени на трубах теплотраси, зведення торгівельних лотків поблизу ринку «Дукан», що стоять на високовольтних кабелях, трубах теплопостачання та водомережах товариства. Ціна питання у разі аварії – відсутність тепла, води та електроенергії в кількох важливих об’єктах міста, (серед яких «Медпалас», новозбудований «Міротель» та інші), а ще – сотні тисяч гривень збитків. І це ще не усе. Останнім часом керівництво товариства на собі відчуло, що таке «викручування рук» та відстоювання власних приватних інтересів міськими чиновниками. Тож тепер діалог «міська влада – товариство» відбуватиметься лише у чітко визначеному законом руслі, через договори, а якщо буде необхідно, і через суди».
Своє бачення цієї ситуації висловив і присутній на нараді профспілковий діяч Роман Дацько: «Прикро, що такі протистояння відбуваються. Прикро, що від них страждають інтереси колективу. Маю надію, ми знайдемо достойний і розумний вихід із ситуації. Ця війна, вона нікому не потрібна…»
Зрештою, попри такі не дуже приємні речі, йшлося і про позитивні моменти. Насамперед голова Наглядової ради зазначив, що керівний склад товариства нині досить професійний та потужний, кожен із керівників вправно виконує покладені на нього обов’язки, тож загальні результати, як і фінансові показники роботи товариства досить хороші. А це значить, у такому складі ми працюватимемо і надалі. А ще для нас це означає бажану фінансову та соціальну стабільність, розуміння і підтримку. І погодьтеся: нині це направду важливі речі.
Галина Шумило, газета «Трускавецькурорт»
Від «Трускавецького вісника». Автентичний заголовок в газеті «Трускавецькурорт» звучить так: «Стабільність і розуміння – речі важливі». Заголовок у публікації на «Трускавецькому віснику» подано з ініціативи редакції нашого Інтернет-видання, слова до нього взято з тексту статті.
ТОП коментованих за тиждень