Трускавчани вимагають повернути виступ Віктора Павліка на День міста

07.06.2019 | Filed under: Публікації

Широким резонансом відбилася новина про усунення Народного артиста Віктора Павліка від участі в концертній програмі на День міста Трускавця. Рішення скоротити видаткову частину саме за рахунок гонорару Віктора Павліка (100 тис. грн.), залишивши без змін всі інші витрати в розмірі 800 тис. грн. (в тому числі на театральний фестиваль та 300 тисяч на виступ гурту «ТІК») обурило громадськість міста-курорту.

В зв’язку з цим сьогодні, 7 червня, створено петицію «Про включення виступу Народного артиста України Віктора Павліка в святкову концертну програму до Дня міста Трускавця». Автором петиції є Володимир Ключак. Ось її повний текст.

«У третю неділю червня курорт Трускавець відзначає День міста. З цієї нагоди заплановано ряд заходів, у тому числі і традиційна концертна програма.

Як попередньо повідомлялося, учасником концерту мав бути Народний артист України Віктор Павлік. Його гонорар становить 100 тисяч гривень від загальної видаткової частини в сумі 915 тисяч гривень (на концерт, театральний фестиваль та конкурс ансамблів). Це не є левовою часткою видатків, адже, для прикладу, виступ гурту «ТІК» коштуватиме міському бюджету 300 тисяч гривень.

У травні на сайті електронних петицій було зареєстровано звернення до влади міста з вимогою скоротити видатки на святкування Дня міста з 915 тисяч до 300 тисяч гривень. Петиція набрала необхідні 100 голосів за 4 дні і була розглянута робочою групою, створеною розпорядженням міського голови. Проте рішення групи було цілком несподіваним – концертну програму скоротили тільки на 115 тисяч гривень, у тому числі за рахунок виступу Народного артиста України, популяризатора української пісні, автора та виконавця багатьох відомих хітів та шлягерів Віктора Павліка.

В зв’язку з цим двічі міський голова Трускавця (2002-2010 рр.), Заслужений лікар України, голова МГО «Рада Старійшин» м. Трускавця, в.о. голови Трускавецької міської організації політичної партії «Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина», генеральний директор готельно-курортного комплексу «Карпати» (м. Трускавець), лауреат Державної премії України Лев Ярославович Грицак звернувся до міського голови Трускавця Андрія Кульчинського з ініціативою не виключати вступ Віктора Павліка з програми святкування Дня міста Трускавця.

«Творча група артиста підготувала спеціальну програму і понесла фінансові затрати. Готельно-курортний комплекс «Карпати» бере на себе фінансове забезпечення по доїзду, розміщенню і гонорару вказаної групи Віктора Павліка. Людськими надіями не можна нехтувати», – йдеться у зверненні Лева Грицака.

Тому звертаємося з проханням включити виступ Народного артиста України Віктора Павліка в офіційну святкову концертну програму 16 червня 2019 року з нагоди відзначення 192-ї річниці Дня міста-курорту Трускавець».

На даний час петиція перебуває на модерації в Трускавецькій міській раді. Появиться вона в публічному доступі протягом двох днів з часу надсилання. Тоді її можна буде й підписати. Для розгляду петиції потрібно, щоб вона набрала 100 голосів.

З власних джерел стало відомо, що в мерії думки з приводу участі Віктора Павліка в святковій програмі на День міста розділилися. Одні посадовці вбачають позитив у тому, що «Карпати» готові профінансувати виступ талановитого співака. Проте є й такі, котрі не хочуть, щоб Народний артист України Віктор Павлік виступав виключно через його дружні відносини з Левом Грицаком.

Володимир Ключак

(Переглядів 527 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви