«Перлина Прикарпаття» до ювілею готова

12.04.2013 | Filed under: Публікації

Двадцять років тому тут, на високих трускавецьких пагорбах, де навпроти розкинулися зелені масиви карпатських лісів, виріс чудовий курортний комплекс під назвою Медично-реабілітаційний центр “Перлина Прикарпаття” – один з семи найкращих оздоровниць системи МВС України.

За роки своєї діяльності він значно розширив свої матеріально-технічні та лікувально-оздоровчі можливості, піднявся на високий професійний рівень, збільшився досвід медично-обслуговуючого персоналу. Про це із задоволенням розповідає Степан Васильович Пецюх – заступник начальника МРЦ “Перлина Прикарпаття” з медичних питань.

– Степане Васильовичу, розкажіть будь ласка, як готується ваша оздоровниця до святкування ювілею?

– Усі заходи, приурочені до двадцятилітнього ювілею нашого санаторію проходитимуть 16 і 17 квітня цього року. Відбудеться науково-практична конференція, у якій візьмуть участь і виступлять з доповідями науковці, спеціалісти як нашої системи, так і силових систем інших відомств – Служби Безпеки України, військові, прикордонники. Буде проведено показове навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, до яких будуть задіяні медперсонал та технічні служби нашої оздоровниці.

Наступного дня відбудеться урочиста частина з врученням нагород кращим працівникам, ветеранам “Перлини Прикарпаття”. Гості свята побачать прекрасний концерт у виконанні ансамблів “Перлина”, “Верховина” та інших творчих колективів.

Щодо нашої медично-технічної бази, то за останні роки вона значно збагатилася новим обладнанням, на що було затрачено понад 500 тисяч гривень. Зараз у нас до послуг відпочивальників діє нова фізапаратура, кріосауна, інфрачервона сауна, підводний душ-масаж, встановлено п’ять нових ванн, три перлинні ванни, висхідний душ, обладнана соляна шахта, новий механічний масаж.

Багато зроблено в технічному оснащенні оздоровниці. Повністю замінено віконні блоки на склопластик у спальному корпусі, їдальні, переходах. Зроблено мембранний дах над холами і переходами, відремонтовано усі номери, більше двадцяти з них стали покращеного типу “люкс”. Придбано два нових пасажирських ліфти, повністю відремонтовано із заміною меблів центральний хол, поновлено меблями номери спального корпусу, відремонтовано міні-котельню, облагороджено територію. Словом, всі зусилля керівництва нашої установи були спрямовані на поліпшення лікувально-оздоровчих можливостей наших відпочивальників.

– Знаємо, добра слава йде про ваш медперсонал…

– У нас працює 30 досвідчених лікарів, двоє з них мають наукове звання кандидата медичних наук. Це чесні і талановиті працівники, які своєю невтомною працею, самовіддачею дарують людям радість життя, а оздоровниці – добре ім’я.

– Напевно, в оздоровниці є ветерани, які працюють з дня її пуску.

– Є. Вони становлять майже 70 відсотків персоналу оздоровниці. Понад двадцять років працюють медсестрами І. Швець, І. Кавяк, І. Лотицька, О. Кушнір, Н. Ковалів, І. Галюлько, С. Пінчук, Л. Яцків, М. Квасниця, В. Щебак, лікарями – Д. Купич, Д. Федина, У. Фляк, Л. Борик, В. Климюк, В. Цебак і Я. Цебак, С. Гарванко та І. Грубер. Водіями -Л. Фещак, І. Пастер, В. Волощак. Кухарями – Н. Малик, Н. Мельничок, Н. Лютова, О. Ковальчин та багато інших. А, наприклад ліфтер В. Піряник та медична сестра А. Наконечна вірно служать оздоровниці з 1988 року.

– Як це? Санаторію ж виповнюється двадцять…

– Так, але історія “Перлини Прикарпаття” починається з 80-их років з невеличкого пансіонату, який спочатку був філією санаторію “Миргород”. Потім був перейменований в пансіонат “Русь”. Отож ці люди і перейшли у нову оздоровницю, і чесно працюють досі.

– Скільки людей скористалося послугами вашої оздоровниці за роки її діяльності?

– На сьогоднішній день у санаторії “Перлина Прикарпаття” повний курс лікування, оздоровлення і реабілітації отримало більше 160 тисяч чоловік. З них майже 90 тисяч – це працівники системи МВС України, члени їхніх сімей, діти. Кожного року нас відвідує практично 50 відсотків тих, хто уже був попередніми роками. Людям подобається у нас усе: ввічливе і доброзичливе обслуговування, смачне, калорійне харчування, професійне лікування і чудова природа. Тому вони з великим задоволенням приїжджають до нас повторно.

– За яких умов санаторій “Перлина Прикарпаття” років десять тому змінив свій статус на Медичний реабілітаційний центр?

– З вище названих. Це була не просто зміна вивіски, а вихід на більш професійний рівень медичного обслуговування та нові методи лікування.

У нас є, зокрема, те, чого нема в інших оздоровницях нашої системи: діє “Бароцентр” – кабінет гіпербаричної оксигінації, в якому щодня оздоровлюється десятки людей. Є й інші нововведення, про які ми уже говорили, і які з безпосередньою участю славнозвісної “Нафтусі” допомагають хворим відновлювати своє здоров’я.

– Можна сказати, що оздоровниця завжди рада своїм гостям, відпочивальникам, клієнтам, і такий високий рівень триматиме й надалі.

– Безперечно. Ми й надалі розвиватимемося в напрямку реабілітації, оздоровлення працівників правоохоронних органів МВС України та членів їхніх сімей. Ми добре розуміємо, що їхня праця є складною, відповідальною і ризикованою. Тож повинна бути належно оцінена як суспільством в цілому, так і нашою службою зокрема.

Андрій Говіщак, газета «Франкова криниця Підгір’я»

(Переглядів 301 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви