Перший гірський кубок Карпат зі скандинавської ходьби зібрав майже 300 учасників

29.10.2019 | Filed under: Новини

Як інформує пресслужба Львівської ОДА, у неділю, 27 жовтня, на території гірськолижного комплексу «Буковиця» у Бориславі  відбувся Перший гірський кубок Карпат з скандинавської ходьби. У ньому взяли участь близько 300 любителів ходьби з палицями.

Варто відзначити, що взяли участь у Кубку чимало людей з інвалідністю – це люди з церебральним паралічем, з порушеннями зору та з іншими проблемами здоров‘я.

«Із кожним разом такий фізкультурно-спортивний захід ставатиме все популярнішим не тільки в країнах Західної Європи, а й у нас в Україні і зокрема на Львівщині», – каже директор Львівського обласного центру фізичного здоров‘я населення Вадим Климович.

Привітали учасників і Роман Хім‘як, начальник управління фізичної культури та спорту та Наталія Табака, начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА.

«Скандинавську ходьба не тільки корисна для здоров‘я, але і дозволяє приємно провести дозвілля. Тому вона така популярна у країнах Скандинавії і набуває все більшої популярності у нас», – наголосив Роман Хім‘як.

Вітальне слово мав і Дмитро Мицак, спортивний директор ГК «Буковиця»,  український гірськолижник, учасник І Зимових юнацьких Олімпійських ігор 2012.

Переможців  змагань у різних вікових категоріях нагородили кубками та медалями.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви