Перший гірський кубок Карпат зі скандинавської ходьби зібрав майже 300 учасників

29.10.2019 | Filed under: Новини

Як інформує пресслужба Львівської ОДА, у неділю, 27 жовтня, на території гірськолижного комплексу «Буковиця» у Бориславі  відбувся Перший гірський кубок Карпат з скандинавської ходьби. У ньому взяли участь близько 300 любителів ходьби з палицями.

Варто відзначити, що взяли участь у Кубку чимало людей з інвалідністю – це люди з церебральним паралічем, з порушеннями зору та з іншими проблемами здоров‘я.

«Із кожним разом такий фізкультурно-спортивний захід ставатиме все популярнішим не тільки в країнах Західної Європи, а й у нас в Україні і зокрема на Львівщині», – каже директор Львівського обласного центру фізичного здоров‘я населення Вадим Климович.

Привітали учасників і Роман Хім‘як, начальник управління фізичної культури та спорту та Наталія Табака, начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА.

«Скандинавську ходьба не тільки корисна для здоров‘я, але і дозволяє приємно провести дозвілля. Тому вона така популярна у країнах Скандинавії і набуває все більшої популярності у нас», – наголосив Роман Хім‘як.

Вітальне слово мав і Дмитро Мицак, спортивний директор ГК «Буковиця»,  український гірськолижник, учасник І Зимових юнацьких Олімпійських ігор 2012.

Переможців  змагань у різних вікових категоріях нагородили кубками та медалями.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви