Піар на кістках Героїв

16.06.2022 | Filed under: Публікації

 

Чи то з несвідомості, чи то заради хайпу нещодавно в соціальних мережах Трускавця було поширено «публікацію» «На асфальті біля смітників. Як виглядає «Алея слави» для військовослужбовців у Трускавці». «Стаття» починається «висновком»: «Місце останнього спочину Героїв України шокувало рідних та близьких загиблих». А далі йдуть звинувачення в адресу міської ради Трускавця, що місце для поховань військовослужбовців на цвинтарі «недостойне», «біля смітника».

Тему розганяли дуже ретельно – по всіх великих трускавецьких та дрогобицьких групах. Коментаторів просити не треба було – фейсбучних диванних експертів у нас гать гати. Всі знають як воювати, як закінчити війну і де та як ховати Українських Героїв.

Після прочитання як самої «публікації», так і коментарів до неї залишається гіркий післясмак. Не тому, що зображено гірку правду, а навпаки – тому, що написано неправду. Для чого цей піар на кістках Героїв? Кому потрібно «розганяти» хвилю, що буцімто Трускавець недостойно зустрічає, недостойно ховає загиблих Героїв?

Впродовж кількох попередніх каденцій чомусь не вирішувалося питання нового міського цвинтаря для поховань. Чия це вина – мерів, головних архітекторів, чи когось іншого? Та не на часі зараз, коли триває війна, шукати винних попередників. Тож обирали де розташовувати Алею слави з небагатьох існуючих варіантів.

До речі, де саме поховати загиблих Героїв обирали їхні родичі. І саме родичі обрали те місце, яке так паплюжить автор «статті». Представники влади лише ж дослухалися до них, до родичів наших загиблих воїнів-Героїв.

Тому як заголовок, так і висновок «Місце останнього спочину Героїв України шокувало рідних та близьких загиблих» є маніпулятивними та відверто брехливими.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви