Підприємці Трускавця не хочуть такого кодексу

16.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Минулого тижня в середу та п’ятницю підприємці Трускавця двічі збиралися, щоб обговорити проект нового Податкового Кодексу. Питання надзвичайно болюче для малого та середнього бізнесу, особливо в питаннях, що стосуються єдиного податку, спрощеної системи оподаткування та інших речей. Ініціатором обговорення виступила ГО «Клуб Ділових Людей», вели круглий стіл із підприємцями Трускавця голова Клубу ділових людей Володимир Наконечний та радник міського голови Володимир Кондзьолка (обидва – відомі підприємці). Присутніми на зустрічі були і представники податкової Трускавця – заступник Михайло Вуйко та заввідділом Дарія Петричкевич.

В середу, 11 серпня, зустріч проходила в конференц-залі санаторію «Карпати», в п’ятницю – в залі засідань міської ради. Погляди підприємців коливалися від радикальних до поміркованих. Окремі підприємці виступали, що такий кодекс не можна приймати в жодному випадку, адже він повністю зруйнує малий та середній бізнес. Підприємці Хмельницького та Чернівців вже заявили, що покинуть своє діло та зареєструються в центрах зайнятості як безробітні. Кодекс з його нововведеннями – це удар по бізнесу, який той не витримає. Безглуздим, недолугим, непрофесійно підготовленим називали проект Податкового кодексу підприємці Трускавця. Ніякі прізвища тут ми не називаємо, щоб таким чином нікому з підприємців не нашкодити.

Частина підприємців виступила за те, що повне ігнорування обговорення кодексу призведе до протилежного ефекту – Кодекс приймуть без участі без бізнесу і потім всі будуть чухатися в одне місце, але буде запізно. Тому було подано ряд пропозицій. Підприємці категорично виступили проти залучення до обговорення депутатів міської ради, які, на їхню думку, зловживають своїм статусом депутата т лобіюють виключно свої інтереси. Всі пропозиції підприємців Трускавця було записано, їх буде подано до Львова та Києва з надією, що думка наших бізнесменів все ж буде врахована, тим більше, що вона співпадає з думкою представників малого та середнього бізнесу всієї нашої держави.

Власна інформація

(Переглядів 16 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви