Пішов з життя міський голова міста Борислава ІВАНИЦЬКИЙ ОЛЕГ ЄВГЕНОВИЧ

13.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Шановні бориславці!

Пішов з життя міський голова міста Борислава ІВАНИЦЬКИЙ ОЛЕГ ЄВГЕНОВИЧ

З глибоким сумом сповіщаємо Вам, що 13 квітня 2010 р.  передчасно пішов з життя міський голова містаБорислава ІВАНИЦЬКИЙ ОЛЕГ ЄВГЕНОВИЧ – людина щедрої душі, надзвичайної працьовитості і відповідальності. Олег Євгенович власним життям і вчинками утверджував Українську державу, відстоював демократичні права громади міста Борислава. Важко повірити в непоправну втрату друзям, колегам, співробітникам – усім, хто знав Олега Євгеновича як сердечну, щиру і надійну людину. Схиляємо голови за втратою прекрасної людини.

Щирі співчуття дочці Руслані, внуку Сергію, сину Олегу, рідним, близьким, колегам  покійного. ВІЧНАЯ  ЙОМУ  ПАМ’ЯТЬ!

Офіційний  сайт Бориславської міської ради

Від редакції: Учора Олег Іванович увесь день був на роботі. Причину смерті встановлює експертиза. Відомо, що в Олега Іваницького було хворе серце. У міського голови Олега Іваницького були непрості стосунки з опозицією, що також не могло не позначитися на його здоров’ї. Він часто хворів, повідомляє ЗІК.

Власна інформація

(Переглядів 43 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви