Пізнаємо Шевченка

19.02.2014 | Filed under: Публікації

В середу, 19 лютого, у Трускавецькій бібліотеці-філії №1, бібліотекар юнацької кафедри Наталя Іваночко провела літературний лабіринт «Дозвілля в родинному колі: відпочиваючи пізнаємо Шевченка».

Хтось може скаже, що не на часі?… В дні, коли наші батьки, чоловіки тримають оборону в Києві та в областях за нашу свободу, гідність, незалежність, ми, жінки, в тилу, на периферії маємо молитись, щоб Бог дав їм сили і мужності вистояти та глядіти і виховувати дітей.  І виховувати так, щоб теперішні діти не стали в майбутньому продажними «тітушками», бездумними, безмозкими гвинтиками репресивної машини проти власного народу.

І хто, як не великий поет, художник, борець за волю і щастя України, геній багатостраждального народу – Тарас Григорович Шевченко, прийде нам на допомогу.

Наталя Іваночко ще раз  наголосила на значенні творчості Тараса Шевченка – поборника щастя і свободи українського народу для сучасної України. Якщо одурівши влада називає нас, сотні тисяч  мирного українського народу, екстремістами. То заклик Шевченка: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!» наш перший геніальний екстреміст.

На заході учнівська молодь розгадувала кросворди, відновлювала рядки віршів та хронологічну послідовність подій життя поета, доповнювали речення ведучої, і згадували з якого твору ці рядки.  Дуже тішить, що наші учні добре знають твори великого борця, розуміють його величезний вклад у розвиток української культури.

Як стверджують психологи, саме в ігровій формі, діти найкраще пізнають світ, засвоюють великий об’єм інформації. І ми запропонували нашим відвідувачам таку форму гри-пізнання нести у свої сім`ї, родини.  І разом з своїми батьками, дідусями, братиками, сестричками, друзями глибше усвідомлювати все сказане Шевченком. Адже таке спілкування згуртовує сім`ю, культивує українські цінності, виховує і гартує національний дух.

Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Будьмо вдячні йому за його вольні твори. Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар!

Віра Савка, завідувач бібліотеки-філії №1 м. Трускавця

(Переглядів 126 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви