Податок на нерухомість можуть не платити навіть ті, хто має декілька квартир чи будинків

01.11.2013 | Filed under: Акценти

З 4 серпня 2013 року набрав чинності Закон України № 403 ” Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об’єктів нерухомості”, яким внесено зміни до діючої редакції статті 265 “Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” Податкового кодексу України.

Прийнятими змінами передбачено новий порядок обчислення податку на нерухомість.

Основне нововведення — при наявності в платника податку – фізичної особи більше одного об’єкта оподаткування, у тому числі різних видів (квартир, житлових будинків або квартир і житлових будинків, у тому числі їх часток), податок обчислюється, виходячи із сумарної житлової площі таких об’єктів.

Законом переглянуто розміри житлової нерухомості, щодо якої застосовуватимуться пільги. Так, база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи-платника податку, зменшується:

– для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 120 м. кв.;

– для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 250 м.кв.

Також передбачено надання пільги власникам, які володіють різними видами об’єктів житлової нерухомості (у разі одночасного перебування у власності платника квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), шляхом зменшення бази оподаткування на 370 м. кв.

Одночасно з тим, пільги із сплати податку не надаються на об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

Для правильного нарахування сум податку, власникам об’єктів житлової нерухомості необхідно прийти до Центру обслуговування платників Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ за адресою: м. Трускавець пл. Чорновола,2 та здійснити звірку даних на підставі оригіналів документів про право власності на об’єкти житлової нерухомості та про житлову площу таких об’єктів. Звірку даних щодо таких об’єктів можна здійснити до 31 грудня 2013 року (включно). У 2013 році податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки фізичними особами, не сплачується.

Наталія Роїк, ГДРІ Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 94 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви