Про підвищення розмірів пенсій з 1 грудня 2013 року

22.11.2013 | Filed under: Акценти

Управління Пенсійного фонду України в м. Трускавці інформує, що з 1 грудня 2013 року, відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2013 рік”, буде проведено перерахунки пенсій, розмір яких залежить від величини прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, що мінімальний розмір пенсій, призначених відповідно до статті 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, визначається виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Відповідно до статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (у редакції, що діє з 01.10.2011) працюючим пенсіонерам та особам, що зареєстровані як особи-підприємці, розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 28, не перераховується у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

При цьому, якщо розмір пенсійної виплати для працюючих пенсіонерів з урахуванням передбачених законодавством надбавок і підвищень та без урахування пенсії за особливі заслуги менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до пенсії встановлюється щомісячна адресна допомога в сумі, що не вистачає до прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Отже, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тобто 949 грн. 00 коп., з 1 грудня 2013 року буде підвищено наступні пенсійні виплати:

– мінімальні розміри пенсій, призначених відповідно до законів України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”;

– мінімальні розміри пенсійної виплати інвалідам війни та учасникам бойових дій;

– розміри пенсій за особливі заслуги перед Україною;

– розміри підвищень до пенсій ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань;

– додаткова пенсія особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи;

– державна соціальна допомога на догляд;

– розміри надбавок до пенсій донорам та ін.

Звертатися до управління за перерахунком пенсій не потрібно, оскільки він буде проведений за матеріалами пенсійних справ автоматизованим способом.

Олена Головко, начальник Управління Пенсійного фонду України в м. Трускавці

(Переглядів 931 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви