Про підвищення розмірів пенсій з 1 грудня 2013 року

22.11.2013 | Filed under: Акценти

Управління Пенсійного фонду України в м. Трускавці інформує, що з 1 грудня 2013 року, відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2013 рік”, буде проведено перерахунки пенсій, розмір яких залежить від величини прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, що мінімальний розмір пенсій, призначених відповідно до статті 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, визначається виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Відповідно до статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (у редакції, що діє з 01.10.2011) працюючим пенсіонерам та особам, що зареєстровані як особи-підприємці, розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 28, не перераховується у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

При цьому, якщо розмір пенсійної виплати для працюючих пенсіонерів з урахуванням передбачених законодавством надбавок і підвищень та без урахування пенсії за особливі заслуги менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до пенсії встановлюється щомісячна адресна допомога в сумі, що не вистачає до прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Отже, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тобто 949 грн. 00 коп., з 1 грудня 2013 року буде підвищено наступні пенсійні виплати:

– мінімальні розміри пенсій, призначених відповідно до законів України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”;

– мінімальні розміри пенсійної виплати інвалідам війни та учасникам бойових дій;

– розміри пенсій за особливі заслуги перед Україною;

– розміри підвищень до пенсій ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань;

– додаткова пенсія особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи;

– державна соціальна допомога на догляд;

– розміри надбавок до пенсій донорам та ін.

Звертатися до управління за перерахунком пенсій не потрібно, оскільки він буде проведений за матеріалами пенсійних справ автоматизованим способом.

Олена Головко, начальник Управління Пенсійного фонду України в м. Трускавці

(Переглядів 931 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви