Посил на Михайла: жити, трудитися та не рабитися

21.11.2012 | Filed under: Публікації

Тематична духовно-мистецька програма «Від серця до серця» з нагоди свята Архистратига Михаїла зібрала у неділю, 18 листопада, повний зал Народного дому. І вся численна громада стала учасником свіжого за задумом і настроєм та сімейного та теплого за атмосферою дійства – вшанування поважних Михайлів та Михайлин Трускавця, які 21 листопада в День Архистратига Михаїла та всіх Безтілесних Сил, мають чудовий День Ангела.

Першим почесним громадянином Трускавця став народний художник Михайло Білас. В 1992 році в нашому місті було відкрито перший в Україні персональний музей Михайла Біласа. Маестро цього року виповнилося 88 років, тож він не прийшов на свято та передав свої вітання всім присутнім. В аудіозапису прозвучало щире побажання здоров’я, на рАбитися, дякувати Богові за життя та завжди надіятися.

Зі сцени вітав всіх Михайлів та Михайлин священик та іменинник отець Михайло Бучинський. Проникливо та щиро про батька Михайла та отця Михайла говорила Галина Михайлівна Шиманська.

Ангелом-хоронителем у білому халаті назвала ведуча програми Олена Білас-Березова завідуючого терапевтичним відділенням міської лікарні Михайла Петріва. Більш сучасним визначенням – топовим лікарем, який лікує і без ліків, якого й до рани можна прикладати, назвав Михайла Миколайовича головний лікар міської лікарні Андрій Кульчинський та подякував цій скромній роботящій людині за те, що вона є.

Про Михайлину Петрушак, якій цього року виповнилося 90 років з любов’ю розповідала невістка Галина Петрушак: «Наша мама дуже релігійна людина, гарна господиня і талановита вишивальниця. Кожен з трьох синів має вишитий мамою (без окулярів!) «Заповіт» Шевченка. Пече паску та струдлі на всі сім’ї великої родини Петрушаків. При цьому наша мама, яка має вже шість внуків та шість правнуків, встигає дивитися телевізор, любити футбол та вболівати за київське «Динамо».

І ще багато добрих слів звучало цього дня про Михайлів та Михайлин. З музичним номером виступила юна скрипалька Михайліна-Аліна Лепак (викладач Ольга Зубрицька, концертмейстер Галина Татомир), інструментальний ансамбль школи мистецтв «Квінтове коло»  та інші.

Іра Циган, газета «Франкова криниця Підгір’я»

(Переглядів 224 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви