Пожаліти нещасних відпочиваючих Трускавця і не їхати в Борислав та Дрогобич, або Як Східниця «рекламує» сусідів

11.08.2016 | Filed under: Публікації

Коли 17 грудня 2015 року міські голови Дрогобича, Борислава, Трускавця, Стебника та селищний голова Східниці підписували Меморандум про співпрацю, то запевняли, що всі ми – партнери, а не конкуренти.

– Перший та головний пункт цього меморандуму – це те, що ми йдемо на кооперацію, а не на конкуренцію, – казав тоді селищний голова Східниці Іван Піляк. Та незважаючи на такі запевнення, час від часу виникають певні непорозуміння, пов’язані з тим, що дехто у Східниці хоче вести нечесну гру. І справа не тільки і не стільки у плітках, які поширюються щодо Трускавця. Справа в тому, хто за ними стоїть і яку мету переслідує.

Нещодавно чисто випадково в Інтернеті натрапив на статтю «Відпочинок у Східниці: 7 способів зробити його цікавим» (http://www.skhidnytsia.in.ua/vidpochinok-u-shidnitsi-7-sposobiv-zrobiti-yogo-tsikavim/). Подібних статей в Інтернеті безліч, коли хтось подає 5, 10, 9 з половиною чи 20 причин, чому варто їхати туди-то чи відпочити там-то. Такі статті розраховані на «лінивого» клієнта, якому на тарілочці покажуть найкраще з набору, який десь хтось пропонує, а вже на місці до цього стандартного «набору» можна буде додавати інші атракції.

Тільки про Трускавець таких статей є десятки, признаюся, що і я особисто був автором декількох. Тож, звісно, втішився, що і Східниця почала себе так рекламувати, адже якщо гроші пливуть до Східниці, то частина з них обов’язково осяде і в нашому рідному Трускавці – це беззаперечний факт.

Та до цього меду додався черпак дьогтю – при прочитанні вище згадуваної статті. Автори визнають – одним із способів зробити відпочинок у Східниці є поїхати у Трускавець (а інакше й не буває!). Але як вони це подають? Читайте самі, ось цитата: «В Трускавці обов’язково відвідати бювет, щоб спробувати Нафтусю без землі і осаду. Подивуватися, що вона тут зовсім не пахне, «не те що в нас в Східниці». Пожаліти нещасних відпочиваючих Трускавця – «увесь час на асфальті». Допустити дітей до атракціонів. На відміну від Східниці, в Трускавці цього добра вистачає. З’їсти цукерочку і випити гарячого шоколаду у «Львівській майстерні шоколаду». І з чистим серцем повернутися у Східницю».

Автори мають повне право не згадувати про дельфінарій чи курортний парк, не кажучи вже про багато-пребагато інших атракцій. Їдьте, з`їжте цукерочку (уважно, не вдавіться) та й махом назад.

Воно б нічого, але, як читаємо, Нафтуся у Трускавці чомусь зовсім не така як в Східниці. Не пахне, не смердить, зовсім-зовсім, видно, розведена. Нічого ці слова не нагадують вам, шановні трускавчани? Це ж бо вже далеко не перший раз…

Пожаліймо бідних відпочивальників Трускавця, які смокчуть цукерки, запиваючи їх явно не такою як треба Нафтусею.

Але це ще квіточки. Після семи способів зробити відпочинок у Східниці цікавим сайт «Відпочинок у Східниці» http://www.skhidnytsia.in.ua/ застерігає: «Чого не варто робити в Східниці».

Так от, шановні дрогобичани та бориславці, гостям курорту Східниця настійливо рекомендують: «не варто їхати в Борислав і Дрогобич, навіть попри те, що їх назви знайомі нам ще з уроків літератури. Їхати можна, якщо ви хочете поринути в глибоку депресію і порефлексувати з тяжкої української долі. Ну і хіба що вам захочеться показати дітям реалії свого дитинства з 90-х»…

Хочете поринути в депресію? Ну то їдьте. Їдьте в Дрогобич і Борислав. Кучма і Яворський вам у поміч разом з центрами туристичної інформації, інститутами розвитку міста та всіма тими, хто говорить нісенітниці типу «Дрогобич туристичний». Депресняк. Тяжка доля. Покажіть дітям резервацію совка. Не звертайте увагу на костели, на церкви, на синагоги, на шпихлірі і всілякі там сільзаводи та пам’ятки архітектури. До біса музеї, Ратушу з її вежею, нафтові качалки та всілякі культурні атракції, масові заходи. Східниця.ін.юей каже прямо – їхати не варто. Ревізор не рекомендує.

Так що Трускавець ще може подякувати за те, що східницьке панство дозволяє поїхати до нас випити гарячої чеколяди. То ліпше, ніж Нафтуся, яка зовсім «не те, що в Східниці». Амен. Або, як давно казали, а най то вшитко шляк трафит!

Не будемо уподібнюватися авторам статті, тож про каналізацію і наукові результати досліджень води у Східниці – анічичирк!

Володимир Ключак

(Переглядів 1 212 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви