Представники Трускавця взяли участь у форумі на тему сім`ї

17.09.2018 | Filed under: Новини

Минулого тижня у Львівському національному університеті імені Івана Франка пройшов обласний форум “Українська сім’я: виклики та завдання”, участь в якому взяли і представники Трускавця. Про це 17 вересня на щотижневій оперативній нараді в Трускавецькій міській раді повідомила директор Трускавецького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Оксана Костишин. Захід організували з метою об’єднання зусиль науковців, освітян, соціальних працівників, психологів, журналістів, просімейних активістів та волонтерів, а також представників влади задля утвердження інституту традиційної сім’ї, популяризації сімейних цінностей, пошуку ідей та пропозицій для формування національної сімейної політики. Окрім Оксани Костишин від Трускавця у форумі взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення Віра Ільницька та спеціаліст Служби у справах дітей ТМР Олена П`ядухова.

Також на нараді Оксана Костишин розповіла про пророблену в минулому тижні роботу. Триває роздача вживаного одягу сім`ям з низьким рівнем доходів, а також канцтоварів дітям з багатодітних сімей, де є 4 чи більше дітей. А в суботу, 15 вересня, Трускавецький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при співпраці з піцерією “Дольче Віта” організував майстер-клас з виготовлення піци для 10 дітей учасників АТО.

(Переглядів 17 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви