Представники Верховної Ради України та Сейму Республіки Польща зустрінуться у Трускавці

17.05.2016 | Filed under: Публікації

Як вже інформував «Трускавецький вісник», у Трускавці пройде спільне виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму і Комісії Сейму Республіки Польща з питань фізичної культури, спорту і туризму. Участь в ньому візьмуть депутати ВРУ Артур Палатний, Микола Величкович, Денис Силантьєв, Анна Романова, Іван Спориш та депутати польського Сейму Іренеуш Рас, Войцєх Косаковскі, Томаш Кухарскі, Ґжеґож Матусяк, Пьотр Урускі і Кшиштоф Маєр. Запрошені до участі в заходах і голова Львівської ОДА Олег Синютка, перший заступник Львівської облради Парасковія Дворянин, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин та представники ряду санаторно-курортних і відпочинкових об’єктів Трускавця та регіону.

Основні заходи відбуватимуться 21-22 травня (субота-неділя). Офіційні урочистості відкриття виїзного засідання розпочнуться 21 травня о 14.00, після чого пройдуть дві частини спільного засідання профільних комісій та офіційних осіб України та Польщі. Перша частина засідання є сесійною (пленарною) і має назву «Шляхи співробітництва України та Польщі щодо формування туристично-інвестиційної привабливості України». Натомість в другій (практичній) частині зустрічі відбудеться ознайомлення з готельно-оздоровчими об’єктами Трускавця. У програмі передбачена і піша прогулянка з міським головою Трускавця центром міста-курорту та парком.      У неділю, 22 травня, пройде презентація проекту об’єктів туристично-оздоровчої та відпочинкової інфраструктури Трускавця на тему: «Трускавець – сучасний туристичний полюс Карпатсько-Бещадського регіону» (організатори – міська влада Трускавця та ГО «Європейська інтеграція України). Буде презентовано ряд готельно-відпочинкових та оздоровчих комплексів Трускавця, які відповідають високим європейським стандартам. Серед нових інвестиційних проектів, які в 2015 році були успішно реалізовані в нашому регіоні, буде представлено дельфінарій «Оскар» та гірськолижний комплекс «Буковиця».

Спільне виїзне засідання Комітету ВРУ і Комісії Сейму РП не обмежиться подіями у Трускавці. У програмі – візит до смт. Славсько (Сколівський район), де відбудеться ознайомлення з новими інфраструктурними та інвестиційними напрацюваннями гірськолижного курорту.

Закінчить свою роботу виїзне засідання представників законодавчих органів України та Польщі у понеділок, 23 травня.

На фото: депутат Сейму Республіки Польща Пьотр Урускі.

За матеріалами, наданими ГО «Європейська інтеграція України»

(Переглядів 104 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви